"Dişital hayat"ı sosyal medyadan takip et!

Internet dünyasının kadın sözcülerinden CafeRuj'u takip ediyorsun, peki ya sosyal medyadan? Haberi Facebook ve Twitter'dan al. Gün be gün artan takipçi sayımızla, her gün büyüyor, her gün yenileniyoruz. En güncel haberler, rehber niteliğinde dosya konularımızla ve her güne özel birbirinden özel şarkılarımızla, sosyal medyanın dişi ruhunu sizlerle paylaşıyoruz. Peki siz neredesiniz?

Facebook sayfamız için tıklayın.

Twitter sayfamız için tıklayın.


Yaklaşık dört yıldır varlığını sürdüren 'Dişital Hayat'ın sesi CafeRuj'u bundan sonra sosyal medya üzerinden de takip etmeye ne dersiniz? Biz her gün buradayız. Sayfalarımızda biz kadınları yakından ilgilendiren haberlerle rengarenk dokunuşlar yapıp keyifli bir zaman geçirmenizi istiyoruz. Kadın dünyası çok renkli ve bu yolculukta neler yok ki! CafeRuj'a yeni başlayanlar için siteyi biraz turlayalım.

CAFERUJ'DA NELER VAR?

**Magazin dünyasını yakından takip et. Kim nerede, ne yapıyor, kim ne giymiş, yakışmış mı? Bolca dedikodu, bolca malzeme ama kimseye laf çarpıtmadan, kimseyi incitmeden. Neyse o, kısaca, özetle...

**Moda bizden sorulur! Dünyaca ünlü markaların son koleksiyonlarını göz atmak isterseniz, sizi alışveriş sayfalarımıza bekleriz. Yok eğer kendinize bir stil ikonu yaratmak istiyorsanız, Kate Moss da burada Cara Delevingne de! En yeni tarzlarıyla onları takip edin.


**Kaş göz gerisi söz demişler, ne de iyi demişler! Makyajda son trendleri yakından takip etmek için sayfamıza bekleriz.

**Her saçın kaderini belirliyoruz. Evet yanlış okumadınız. Saçlarınıza gereken özeni uzun zamandır gösteremediyseniz ya da yeni bir saç stili yaratma peşindeyseniz, CafeRuj'a zıplayın.

**En yeni konserler, sergiler, filmler, kitaplar... CafeRuj kadını, sadece fiziğiyle değil, içsel dünyasını zenginleştirmeyle de ilgileniyor. O yüzden çok okuyor, çok geziyor, hayatı özgürce ve bilinçlice yaşamayı tercih ediyor.

**CafeRuj Yemek Yazarı Fevziye Sürmeli'nin her güne özel bir yemek tarifi paylaştığını bilmiyorsanız gelin bizi takip edin. Afiyetle yapıp yiyeceksiniz, eminiz.

**Anne-Çocuk sayfalarımızda hamilelik süreci, doğum gibi haberlere ulaşabilir, yeni anne adayları için hazırladığımız özel konu başlıklarını okuyabilirsiniz.

**Sosyal sorumluluk projelerine, kişisel gelişime, dekorasyona, yaşamın çeşitliliğine rastlayabileceğiniz haberlerimiz tabii ki YAŞAM bölümünde.Sözü fazla uzatmayalım ki uzun yazılar sıkıcıdır bir süre sonra, siz gelin en iyisi kendiniz yakından bakın. CAFERUJ'la dijital ortamı DİŞİTAL yapın. Yanında bir bardak çay içmeyi de sakın unutmayın...

Keyifli takipler... Keyifli okumalar...

CAFERUJ ekibi.

BİZE ULAŞIN