'nda Okulu başlıyor!

Buğday Derneği, Bir Tohum Vakfı ve Homeopati Derneği ortaklığıyla gerçekleşecek olan Çamtepe Homeopati Okulu, 3-6 Ekim 2014 tarihlerinde Kaz Dağları’nda...

Bütün dünyada en çok kullanılan alternatif tedavi yöntemi olan ve 'nce de onaylanan , 300 yıl önce kurucusu 'ın da belirttiği gibi; hastaya tanı ya da tedavi için hiçbir şekilde "zarar vermeden", yalnızca hastanın sözel hikâyesine başvurularak uygulanan bir şifa yöntemidir. Genellikle daha ileri bir tetkik ya da inceleme gerekmemektedir. Ayrıca şu anda yurtdışından getirilen homeopati ilaçlarının maliyeti yüksek değildir.

Homeopati, her türlü fiziksel rahatsızlıkta kullanılabildiği gibi ciddi kronik hastalıklarda, ruhsal bozukluklarda ve modern tıbbın hastalık olarak kabul etmediği ya da çaresiz kaldığı aklınıza gelebilecek her türlü sorunda başarıyla uygulanmakta ve bu başarısı bilimsel yöntemlerle de kanıtlanmaktadır.

olarak 7 yıldır doğal tıp ile ilgili bilgileri ülke çapında yaymak için seminerler düzenliyoruz. Ayrıca iki yıldır da Sağlık Bakanlığı'nın Alternatif Tamamlayıcı Tıp Komisyonu'nda çalışıyor, doktorlara da bu konuda eğitim veriyoruz.

Homeopatiden herkesin yararlanması için dört yıldır ile ortaklaşa verdiğimiz Çamtepe seminerlerine bu yıl Bir Tohum Vakfı da katıldı.

Bu kursun sonunda, homeopatinin temel yaklaşımlarını ve ev içinde basit durumlarda kullanılacak bazı homeopatik remedileri öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca bu yaklaşımla hayatınızın ve sağlık anlayışınızın da nasıl değiştiğini göreceksiniz.

3-6 Ekim Homeopati Okulu Programı:

3 Ekim

Homeopatiye giriş- Dr. Günnur Başar

Doğal Sağlık ve Hastalık

Homeopatinin Temel İlkeleri

Holistik Tedavi ve Konvansiyonel Tıp

Homeopati ile neleri tedavi edebiliriz? Bu tedavi yöntemini niçin tercih etmeliyiz?

4 Ekim

Bazı temel Homeopatik Remediler-Elif Alın

5 Ekim

Kadınlarda ve Çocuklarda sık kullanılan Homeopatik Remediler-Günnur Başar

6 Ekim

Acil durumlarda kullanılan Homeopatik Remediler

Ücret : 400 TL

Katılımcı sayısı kısıtlı olduğu için ön kayıt ücreti alınmaktadır. 200 TL tutarındaki ön ödemeyi 25 Eylül 2014 tarihine kadar aşağıdaki hesaba yapmanız gerekmektedir:

Günnur Şerife Başar

Yapı Kredi Bankası TR 7700 0670 1000 0000 6214 0307

*Katılım ücretine çalışma, öğlen yemeği ve transferler dahildir.

BİZE ULAŞIN