YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

Türkiye'nin ilk butik koleji

Başarılarını hayatına sığdıramayan Uzm. Psikolog Gamze Eser henüz 33 yaşında genç ve başarılı bir anne, bir girişimci ve bir kadın. Kastamonu'nun eğitim alanında kalkınmasının en büyük payı O'nun. Genç yaşında Türkiye'ye 3 özel okul kazandıran girişimci ve aynı an da psikolog Gamze Eser'in şimdiki hedefi Türkiye'nin her yerini butik kolejlerle tanıştırmak.

Avrupa standartlarında eğitim veren ve eğitime yeni bir model kazandıran Artsam, kendi butik kolejinde Arte Modeli eğitimi uyguluyor..

Aynı zamanda çocuk ve ergen terapisti ve aile danışmanı olan Gamze Eser, uzman psikolog ve anne olmanın avantajlarını da, bu butik kolejinde oldukça verimli kullanıyor.Kastamonu'ya eğitim alanında oldukça fazla ivme kazandıran bu genç psikolog, Artsam butik kolejlerini her yere açmayı ve Arte Modeli eğitimi Türkiye'ye yayacaklarını belirtiyor.

YORUM YAP

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN