Bedeninizde juice devrimi başlatın

“Bir gün gelecek, içinde juicing’in olmadığı bir kanser tedavisi eksik ve yanlış tedavi olarak ele alınacak.”

Sağlıklı Yaşam Koçu ve Juicing Uzmanı Cenk Kıral, Green Juicing ile okurlarına "taptaze" bir hayatın kapılarını aralıyor.

Kendisinde gözlemlediği kilo sorunu ve sağlık sorunlarının ardından bu gidişata "dur" deme ihtiyacı duyan ve The Institude of Integrated Nutrition'da aldığı sağlıklı beslenme eğitiminin ardından önce kendisi için Sağlık Koçu olan Cenk Kıral, deneyimlerini ve juice tariflerini şimdi bizlere aktarıyor!

Modern şehir yaşamının yorucu ve yıpratıcı temposunda artık sağlıklı kalabilmek ciddi bir beceri haline geldi. Özellikle, fazla kilolarla başlayan süreç ilerleyen yıllarda bir dizi kronik rahatsızlık olarak herkese bir şekilde mutlaka dönüyor. Herkes eskisine oranla daha sık hastalanıyor.

Öte yandan her gün gazetelerde sağlıklı yaşamla ilgili yeni öneriler dizi dizi yayımlanarak kafa karıştırmaya devam ediyor. Üstelik birinin onayladığını öteki onaylamıyor. Tıp dünyası ise son yüz senedir inatla sürdürdüğü klasik yaklaşımıyla ilaç tedavisi dışında bir şey öneremiyor.

İşte tam bu noktada "juicing" adında yeni bir olguyla tanıştık. Evde sebze ve meyvelerin sularını sıkarak elde ettiğimiz karışımlar bir anda yıllar boyu çekilen sıkıntıları adeta sihirli bir dokunuşla iyileştiren mucize olarak, özellikle sağlığını her gün ilaç yutarak sağlamaya çalışanların mutlaka anlaması gereken en doğal iyileşme metodu olarak belirdi.

Bu kitap "juicing" fenomenini her açıdan inceleyerek size bir rehber olma amacını taşıyor.

* Juicing nedir, nasıl yapılır?
* Hangi juice nelere iyi gelir?
* Kilo vermede juicing nasıl kullanılır?
* Spor yapanlar için hangi juice'lar nasıl içilmeli?


Kitapta bu soruların cevaplarını, ciddi hastalıkları juicing yaparak yenenlerin gerçek hikâyelerini ve sağlıklı yaşama adım adım geçmenin basit ama etkili metotlarını bulacaksınız.

JUICING'İN FAYDALARI

Vücudu en kısa zamanda ciddi anlamda kendini iyileştiren/onaran seviyeye çekiyor.
Klorofil sayesinde hücresel bazda yenilenme ve ağır metallerden arınarak ciddi ölçüde detoks yapılmasını sağlıyor.

Vücudu yüksek asit birikiminden koruyan alkali reaksiyon oluşturuyor (vücut pH seviyesini artırıyor).
Vücudun hemoglobin üretmesini stimule ediyor.
Kilo verme anlamında çok ciddi çözüm oluyor.
Genel olarak enerji artışı sağlanıyor.
Konsantrasyon bozukluklarının giderilmesine yarıyor.
Cildi tazeleştirip daha sağlıklı görünüme kavuşturuyor ve kırışıkların ortadan kalkmasını sağlıyor.
Şeker, tansiyon, ensülin direnci, otoimmun bozuklukları, alerji, migren, obezite, kalp-damar, sindirim sistemi ile ilgili bozukluklar ve daha birçok konuda kesin çözüm yaratıyor.
BİZE ULAŞIN