Wedding Planner 15 Mart`ta Raffles İstanbul`da

Evlilik hazırlığındaki çiftler, Martha Stewart editörleri ile 15 Mart 2016, Salı Günü Raffles İstanbul Balo salonunda bir araya geliyor.

Türkiye`nin En Çok Okunan Gelin Dergisi Martha Stewart Weddings ev sahipliğinde düzenlenecek "Wedding Planner" da evlilik hazırlığındaki çiftler, Martha Stewart editörleri ile 15 Mart 2016, Salı Günü Raffles İstanbul Balo salonunda bir araya geliyor.

Organizasyondan davetiyeye, müzikten unutulmaz fotoğraflara kadar düğün önerilerinin sunulacağı ve Martha Stewart Weddings Türkiye editörlerinin deneyimleri ile değerli tavsiyelerde bulunacağı "Wedding Planner" evlilik hazırlığındaki çiftlerle buluşuyor.

Tüm gün sürecek olan etkinlikte, düğün hazırlığı süresinde değerli fikir alabileceğiniz, yeni tasarımlardan örnekler bulacağınız, şık sunumları inceleyip kaliteli markalarla bir araya gelebileceğiniz etkinlikte tüm detayları incelemek ve özel olarak hazırlanacak ikramlar ve sürprizler ile keyifli vakit geçirmek için sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Wedding Planner By Martha Stewart

15 Mart 2016, Salı 11.00 – 21.00

Raffles İstanbul Balo salonu

BİZE ULAŞIN