Masalsı atmosferde unutulmayacak bir yılbaşı

Kapadokya’nın büyüleyici manzarasında mimari dokusu ve konseptiyle sıradışı bir atmosfer sunan Relais & Chateaux” unvanlı otel “Museum Hotel”, 2017’ye keyif ve huzur dolu bir başlangıç yapmak isteyenlere Murat Bozok dokunuşlarıyla lezzet dolu bir menü ve Bengisu Önal ile eğlence dolu bir program sunuyor.

Justin Timberlake tarafından keşfedilerek sahneye çıkarılan, 21 yaşında Grammy Ödülleri'ni seçen komitede yer alan ve dünyanın en prestijli müzik okullarından Berklee'de burslu okumaya hak kazanan Türkiye'nin gururu Bengisu Önal, yılbaşı gecesinde Museum Hotel'de sahne alıyor.

"Museum Hotel" yeni yıla özel, ünlü şef Murat Bozok'un dokunuşlarıyla yılın son gecesinde damaklarınızdan silinmeyecek bir menü sunuyor; Başlangıçlarda iştahınızı kabartacak trüflü közde kestane çorbası, pastırmalı humus ile kiraz ağacında tütsülenmiş Kuzu Küşneme, adaçayı sosu ile ev yapımı balkabaklı Ravioli ve çıtır balkabaklı Sorbet sunan Museum Hotel, ana yemek menüsüyle lezzet fırtınası estiriyor. Kurutulmuş Dana Kuşgömü, bal, kırmızı soğan, sızma zeytinyağı ve roka yaprakları ile harikalar yaratan karanfil ve şarap ile lezzetlendirilmiş, kuru tuz ile dinlendirilmiş dana kuşgömü veya yılbaşının vazgeçilmez lezzeti fırında hindi alternatifleriyle ziyafet tadında bir akşam yemeği sizleri bekliyor. Bitter çikolata ve muzlu Sufle ve salepli dondurma ile damaklarda unutulmaz tatlar bırakacak olan Museum Hotel'in yeni yıl menüsü, 2016'nın son gününde en lezzetli yemeğiniz olarak hafızanıza yer edecek.


BİZE ULAŞIN