Her ay bir ülke brunch'ı

Hilton İstanbul Bomonti, her ay sizi pazar brunchlarında farklı bir ülkenin kültürüyle tanıştıracak. İtalyan mutfağı ile başlayan konseptte, Ocak ayı boyunca geleneksel İtalyan lezzetlerinin yanında daha önce karşılaşmadığınız İtalyan tatlarını keşfedeceksiniz.

İstanbul'un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti, sizi pazar brunchlarında her ay farklı bir ülkenin kahvaltı kültürünü keşfetmeye çağırıyor. Otelin seçkin restoranı The Globe'da her pazar 12:00-15:00 saatleri arasında gerçekleşecek lezzet yolculuğu ocak ayında İtalyan mutfağıyla başlıyor. Brunchta, İtalyan sosisi, kök sebzelerle hazırlanmış Caponata, İtalya'nın leziz peynir çeşitleri (Bocconcini, Burrata, Pecorino Toscana, Mascarpone, Taleggio, Parmigiano-Reggiano, Mozzarella di Buffalo, Robiola Piemonte), Bresaola ve Napoli salamının da yer aldığı şarküteri seçenekleri, biscotti ve özel İtalyan ekmeğinin de olduğu lezzetlerle tanışacaksınız. Geleneksel İtalyan vazgeçilmezleri makarna, pizza ve risotto ise sizi kendinizi İtalya'da hissettirecek diğer tatlar.

Ülkelere özel brunch konsepti daha sonra Japonya, İspanya, Arjantin, Güney Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri, Tayland, Avusturalya, Hindistan, Fransa ve Amerika'yla devam edecek.


BİZE ULAŞIN