Beyaz bir rüya

Bellecote pistinin hemen yanında, büyüleyici Courchevel köyüne yürüme mesafesinde konumlanarak bizi şık ve sofistike bir rüyaya davet eden Hôtel Barrière Les Neiges Chourchevel’deyiz.

Ayça Dost

Eğer gurme olan her şey ilginizi çekiyor ve bunu başkaları ile paylaşmaktan keyif alıyorsanız, Barrière ruhu sizin de içinizde var demektir. 1912 yılında kurulan ve uzun süre boyunca casino ve lüks otel sektöründe lider bir marka olan Fransız asıllı otel grubu, Les Neiges ile tarihinde ilk kez dağ hayatına giriş yaptı.

15 Aralık 2017 yılında ikinci açılışını yapan Hôtel Barrière Les Neiges, 42 sıcacık odası ve şelalenin otantik atmosferi ile eni yıla başlangıç yapmak için ideal bir aday çünkü kapılarından içeri adımınızı attığınız andan itibaren şık ve sakin bir atmosfer karşılıyor olacak sizi. Burada iken içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir kulübe keşfedebilir ya da geleneksel şale mimarisinin zarafet ve harmonisinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dağların hikayesini anlatan dekorasyon ise doğal renkleri, kaşmir, kadife ve kürk dokunuşlarıyla sizi içine çekecek. En küçük detaylara bile özen gösteren Les Neiges, hizmet açısından da Fransız yaşama sanatının başarılı bir örneği. Kaldığınız süre boyunca cana yakın bir ekip, karşınıza her an kış kaçamağınızı daha keyifli hale getiren sürprizlerle çıkabilir! Les Neiges'in nefes kesici bir dağ manzarasına açılan güneşli balkon ve terasları, yürüyüş yapmayı sevenler için hoş bir ortam sunuyor.

Sizi aradığınız rahatlık hissine kavuşturacak 1.000 metrekare büyüklüğündeki spa merkezi, Mauro Colagreco tarafından yaratılmış odun ateşi konsepti ile unutulmaz bir yemek deneyimi sunan restoranı ve doğal güzellikleri ile Les Neiges yılın şüphesiz en dikkat çekici tatil rotalarından biri. Üstelik bu kış, Les Neiges, altı günlük bir konaklama sonrasında size Paris'te iki gün efsanevi Hôtel Le Fouquet's'de konaklama hediye ediyor. Hôtel Barrière Les Neiges bizim tarafımızdan onayını aldı.

BİZE ULAŞIN