Ayrıcalıklı tatil

Maxx Royal Belek günün her anı bambaşka ve kişiye özel bir deneyim sunuyor.

Her detayın özenle düşünüldüğü, lüks ve konforun essiz bir uyum yakaladığı, alışılagelmişin dışında bir tatil düşlüyorsanız, aradığınız tatil Maxx Royal'in ayrıcalıklarla dolu dünyasında saklı. Akdeniz'in eşsiz doğasından ödün vermeyen mimarisiyle dikkat çeken villalar; kişiye özel hizmet kavramını yeniden deneyimleyeceğiniz bir alan sağlıyor. Maxx Royal dünyası, adım attığınız ilk andan itibaren eşsiz deneyimlerle çevrenizi saracak. Maxx Royal Belek'de en küçüğü 80 metrekare olan süit ve villa seçenekleri konforu en üst seviyeye çıkarırken, size Akdeniz'in sonsuz maviliği eşlik edecek. Dünya mutfaklarının kusursuz sunumlarla buluştuğu restoranlar, benzersiz lezzetlerin kapısını aralarken tatilinizi, her anında sizi şımartan detaylar ele geçirecek. Maxx Royal dünyasına girdiğiniz ilk andan itibaren, Maxx Royalty'nin ayrıcalıklı dünyasına kapılacaksınız.

UNUTULMAZ LEZZETLER

Maxx Royal Belek Golf Resort, özel tasarıma sahip süit ve villa seçenekleriyle evinizin konforunda, hayallerinizin ötesinde eşsiz zamanlar sunuyor. Ferah odalarda vakit geçirmenin keyfi dışında, burada hayat dışarı adım attığınızda başlıyor. Özenle düşünülen her detay, size sınırsız konforu yasatmaya hazır. Otel tatili denildiğinde, gözünüzde canlanan "açık büfe" manzarasını silin. Çünkü Maxx Royal Resorts, her anıyla size özel! Azure 24, "Maxx Inclusive" hizmet konsepti dâhilinde hazırladığı a la carte sunumlar ile dünya mutfağının seçkin lezzetlerini bir araya getiriyor. Geniş bir dünya mutfağı seçkisi sunan Azure 24 ile tatiliniz unutulmaz lezzetlerle tamamlanıyor ve bu özel restoran 24 saat hizmet ayrıcalığını, seçkin şarap menüsüyle birleştiriyor. Maxx Royal Belek Golf Resort'un özgün durağı Azure Asia... Teppanyaki deneyimiyle Japon, Çin ve Tayland lezzetlerini bir araya getiren Azure Asia tatilinizi Uzak Doğu lezzetleriyle zenginleştiriyor. Maxx Royal Belek'in restoran alanında bulunan oyun kösesi Kids Playground, aileler için yemek yemeyi günün en keyifli anlarına dönüştürüyor.

SADECE SİZE ÖZEL

Tesise giriş günü odasını veya tatil sonunda transfer saatini bekleyen misafirler için oluşturulan Freezone; emanet bagaj sistemi, duş alanı, soyunma odaları ve dinlenme salonu ile misafirlerine tatilin ilk anından, son anına kadar özel bir deneyim sunuyor. Maxx Royal Belek Golf Resort'un eğlence alanı Adventure Park'ta maceradan maceraya koşarken hiç sıkılmayacağınız sürprizlerle dolu bir tatilin tadını çıkaracaksınız. Bu büyülü dünyaya adım attığınızda sizin için her anı özel kılacak, sunulan her hizmeti kusursuz kullanmanızı sağlayacak Maxx Assistant ile tanışıyorsunuz. WhatsApp üzerinden kolayca ve 24 saat size hizmet veren asistanlarınız sınır tanımıyor. Restoran rezervasyonlarından yastık seçimine, spor takvimi hazırlamaktan özel taleplerinize kadar her detayı gerçekleştirmeye hazır özel asistan servisi; Maxx Assistant ile tatiliniz, sizin için onu kusursuzca organize edecek kişisel tatil asistanınıza emanet. Yaz boyunca Maxx Royal Resorts; Royal Beach Villalarda, Albatross Villalarda, Presidential Villalarda, Owner Villa'da ve King Süit'te 7 gece ve üzerinde konaklayan tüm misafirlerine, hem otele gelişte hem de dönüşte ücretsiz özel helikopter transfer hizmeti sunuyor.

SPA'DAKİ YENİLİKLER

Sağlıklı olmayı bir bütünlük olarak gören Aven Royal SPA, sunduğu fiziksel aktivitelerle teknolojik bakımları destekliyor. Bu yıl Maxx Royal Belek SPA merkezinde cihaz kullanımlı cilt bakım uygulaması türlerinde ciddi bir genişleme söz konusu. Yüz ve vücut bakımında temin edinilen yeni nesil ekipmanlar arasında öne çıkan Power Shape II RF lifting cihazı, yüz ve vücut cilt germesi, vücut hatlarının düzeltilmesi, bölgesel yağ birikintilerini ve selüliti azaltmaya odaklı uygulamalar için kullanılıyor. Aqua Clean uygulaması ise, bugünlerde dünyanın en prestijli estetik kliniklerinde ve estetik SPA merkezlerinde en popüler uygulamalar listesinde zirvede yer alıyor. Bu uygulama sırasında cilt hem vakum etkisiyle iyice temizleniyor, hem kullanılan çeşitli aktif serumlarla nemlendiriliyor. Cryo Lipolys, yağ tabakasını inceltme ve vücut hatlarını düzeltme odaklı deri altı yağ hücrelerine modern bir uygulama yöntemi olarak dikkat çekici. Temelinde yağ hücreleri odaklı kontrollü bölgesel soğutma bulunuyor. Yağ hücrelerin uzun süreli soğutulması sonucunda uygulama bölgesindeki yağlar yüzde 20 oranda kalıcı olarak vücudu terk ediyor.

BİZE ULAŞIN