Kempinski Hotel Barbaros Bay ile World Travel Awards’a Layık Görüldü

Dünya turizminin en prestijli ödülleri arasında kabul edilen World Travel Awards’ın 26.Yıldönümünde, Kempinski Hotel Barbaros Bay “Turkey’s Leading Beach” ödülünü 4.kez aldı.

Giriş Tarihi: 18.06.2019 16:13

Portekiz'de gerçekleştirilen ödül töreninde, seyahatseverlerin bağımsız oylarıyla yapılan seçimler, Avrupa'nın dört bir tarafından gelen turizm dünyasının etkin isimlerinin oluşturduğu bir davetli grubununun eşliğinde verildi.

Herkes için seyahatin farklı bir amacı var. Kimisi dinlenmek, kimisi sınırsız bir eğlence, kimisi rahatlamak, kimisi öğrenmek için seyahat ediyor. Sonsuz seçenekler arasında Kempinski Hotel Barbaros Bay, Ege'nin en güzel koylarından Bodrum Barbaros Koyu'ndaki eşsiz mavi tonlarıyla her zaman akıllarda kalacak bir "yolculuk" vadediyor. Kempinski Hotel Barbaros Bay'in ödüle layık görülen özel plajı ve eşsiz denizi, Bodrum'da seyahat anlayışına farklı bir boyut katıyor.

Günün farklı saatlerinde denizin bu çok özel mavisinin eşsiz tonlarını izleyebileceğiniz muazzam bir koyda, 700.000 metrekarelik arazi üzerinde konumlanan otelin odaların tamamı eşsiz bir manzaraya karşı konumlanıyor. Plajlarındaki bembeyaz kumlar, sonsuza kadar bu ortamda kalma hissi yaratıyor. Gün boyu çok özel bir servisin olduğu, kristal berraklığındaki sulara açılan mavi bayraklı plaj, Aile Plajı ve Sessiz Plaj olarak ikiye ayrılıyor. Böylece hem çocuklu aileler, hem de kendisini doğanın sessiz harmonisine bırakmak isteyenler için seçenekler sunuluyor. Sadece 16 yaşından büyüklerin faydalanabildiği Sessiz Plaj'da hepimizin hayatının tam ortasında olan ve de biraz olsun uzaklaşmak istediğimiz cep telefonları kullanılmıyor. Böylece kendinize, tamamen doğanın akışına bırakabileceğiniz bir süre hediye etmiş oluyorsunuz.

Kempinski'nin tüm dünyadaki prestijli mutfağı, Barbaros Bay'de bu kez bizleri Türk, Ege-Girit, Pan-Asya ve İtalyan mutfaklarıyla bir araya getiriyor. Türkiye'nin farklı bölgelerinden seçeneklerin de yer aldığı restoranlarda, misafirler tüm gün boyunca eşsiz bir gastronomi deneyimi yaşıyor. Kempinski Hotel Barbaros Bay'in restoranları, otelde konaklamıyorsanız bile Bodrum'da mutlaka uğranılması gereken adreslerin ilk sırasında yer alıyor.

Tüm kışın yorgunluğundan hem zihnen hem bedenen uzaklaşabilmek için 5500 metrekare alanı yayılmış Sanitas SPA'da alacağınız randevular ile müthiş bir rahatlama hissedeceğinizi şimdiden söyleyebiliriz. Sanitas Spa'da yer alan lüks masaj odaları, kapalı yüzme havuzu ve jakuzi, Tük Hamamı, sauna ve buhar odaları lüks bir SPA deneyimi yaratıyor.

Tüm yaz boyunca çok özel etkinlerin olacağı Kempinski Hotel Barbaros Bay'de modadan sanata uzan geniş bir yelpaze için tatilinizde beklenmedik sürprizlerle karşılaşabileceksiniz.

BİZE ULAŞIN