The Stay Warehouse Alaçatı’da Tiyatro Hafta Sonu ‘Yak Bunu’ ile Devam Ediyor

Kendine özgü ve özgün yapısı ile sadece bir konaklama değil aynı zamanda bir yaşam tarzı deneyimi sunan The Stay Warehouse, kış sezonundaki tiyatro yolculuğunu ödüllü oyun "Yak Bunu” ile sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 11.03.2020 16:30

The Stay Warehouse Alaçatı, tiyatro hafta sonlarına özel olarak kurulan sahnesinde 14 Mart Cumartesi akşamı 'Yak Bunu' oyununu ağırlıyor. 2019 yılında Tony En İyi Yeniden Sahnelenen Tiyatro Oyunu Ödülü'nün sahibi olan, Sami Berat Marçalı yönetmenliği ve Toy & B Planı ortak yapımı ile izleyicilerle buluşan Yak Bunu, Tiyatro Hafta Sonu kapsamında seyircilerini bekliyor.

Büşra Develi, Hakan Kurtaş, Bedir Bedir ve Toprak Can Adıgüzel'den oluşan oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile oyun, izleyicinin iç sesini canlandırıyor. Sami Berat Marçalı'nın Türkçeleştirip yönettiği Yak Bunu çok sevdiğimiz birini kaybettiğimizde hem onu hem de kendimizi ne kadar tanıdığımıza ilişkin hesaplaşmaları ve hayatı sorgulamamızı anlatıyor. Hikâyenin asıl kahramanının yaşamadığı dört kişinin üzerinden kurgulandığı oyun, 110 dakika, tek perde olarak sahneleniyor.

Misafirlerinin tüm konforunu düşünerek unutulmaz bir sahne deneyimi sunan The Stay Warehouse Alaçatı'nın Tiyatro Hafta Sonu biletleri www.mobilet.com üzerinden sunuluyor. The Stay Warehouse konaklama seçenekleriyle de Tiyatro Hafta Sonu'nda misafirlerini ağırlıyor.

BİZE ULAŞIN