Bella Thorne rengarenk evini satışa çıkardı

Ünlü yıldız Bella Thorne'un dört yıl önce aldığı ancak şimdilerde satılık olan evi, hem hayranlarını hem de sosyal medya kullanıcılarını şaşırttı.

Giriş Tarihi: 29.07.2020 10:13

Genç yaşta şöhreti yakalayan Bella Thorne, 2016'da satın aldığı evini satışa çıkardı. Los Angeles'ın gözde bölgelerinden Sherman Oaks'ta bulunan evin duvarlarındaki çizimler başta olmak üzere renkli ve sıra dışı dekorasyonu herkesi şaşırttı. Hem sosyal medyada hem de satış haberinin yer aldığı internet sitelerinde ilginç yorumlara neden oldu.

22 yaşındaki Bella Thorne, dört yıl önce 2 milyon dolara satın aldığı bu ev için 2 buçuk milyon dolar satış fiyatı koydu. Beş yatak odalı evin beş buçuk da banyosu bulunuyor. Bella Thorne'un henüz dün satışa çıkardığı evin duvarlarında rengarenk çizimler yer alıyor.

Thorne, son bir yıldır bu evde kendisi kalmıyor, kiraya veriyordu. Bir oyun evini andıran mülke boş olduğu zamanlarda da 50 dolar karşılığında tur düzenleniyordu. Bella Thorne'un rengarenk evi hakkında, hem sosyal medyada hem de haberin yer aldığı internet sitelerinde çok sayıda yorum yapıldı.

Thorne'un evi birçok kişi tarafından Barbie bebeklerin evlerine benzetildi. Bazıları da evin satın alındıktan sonra kesinlikle içinin değiştirilmesi gerektiğini dile getirdi.

BİZE ULAŞIN