Aralarında rüzgarları esiyor

Altı yıldır son derece mutlu bir çift tablosu çizen Jennifer Lopez ve Marc Anthony'nin ilişkisi sona yaklaşıyor. Çiftin yakınları sorunların Anthony'den kaynaklandığını söylüyor.

ve altı yıllık eşi arasında rüzgarları esmeye başladı. Çifte yakın kaynaklar, çiftin kariyerlerinin farklı yönlere gittiğini ve birlikte her geçen gün daha az zaman geçirdiklerini söylüyor.

LOPEZ'İN SERVETİ EZİYOR

In Touch dergisine konuşan kaynaklara göre bunun en büyük nedeni Marc Anthony'nin eşinin şöhreti, popülaritesi ve serveti altında eziliyor oluşu. '' yarışmasında jüri olan Lopez için New York'tan Los Angeles'a taşınan Anthony, tanıdığı çevreden uzak kaldığı için çok mutsuz. Lopez'in peşinden gittiği için kariyerinde gerileyen ve vergi borçları biriken ünlü şarkıcı, borçları yüzünden de sık sık eşiyle kavga ediyor. Takvimine yeni turneler ekleyen ve çocuklarıyla az zaman geçiren Anthony, genç hayranlarıyla da flört etmekten geri kalmıyor.

EVDEN HEP UZAK

Anthony, Jennifer Lopez ile her kavgasından sonra şehir dışında bir konsere gidiyor. Evden olabildiğince uzak kalmaya çalışan Anthony, çocuklarla da hiç zaman geçirmiyor.

NEW YORK'U ÖZLÜYOR

Lopez'in yarışmaya katılması nedeniyle New York'a taşınmak zorunda kalan Anthony, tüm tanıdıklarından uzak kalmaktan şikayetçi.

J. LO'YU ALDATIYOR

Anthony'ye yakın kaynaklar, "Hayranlarıyla, Lopez'i aldatıyor. Bu işin rezaleti çıkmadan Lopez de kocasından yı tercih edecektir" diyor.

JENNIFER LOPEZ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Sabah / Günaydın
BİZE ULAŞIN