'nin terasında yaz gecelerinin büyüleyici keyfini çıkarın!

Dinamik ve renkli menüsüyle Chilai, yorucu bir iş günü sonrasında veya güneşli bir hafta sonunda günün yorgunluğunu atmak için ideal...

Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar farklı tatların buluştuğu mönüsü ve birbirinden lezzetli kokteylleri ile , misafirlerini iddialı ve kendine has yemekleri ile yaz boyunca terasında ağırlayacak.

Chilai, birbirinden lezzetli ve farklı menü alternatifleri, şıklıkla bütünleşen eğlencesi ve Bebek'in muhteşem manzarası ile misafirlerini şimdi de terasında ağırlıyor!

İstanbul'un tüm renklerini, enerjisini ve keyfini içinde barındıran ve bistro&lounge, fine-dining, sushi bar, Godiva çikolata ve sanat galerisi olmak üzere konuklarını her katta farklı bir seçenekle karşılayan Chilai, 150 kişiyi ağırlayabilen terasında şehrin merkezinde ama gürültüsünden uzak olmayı tercih edenlere eşsiz lezzetler ve bahar aylarına özgü muhteşem kokteyller sunuyor.

Doğal ve taze ürünler tercih edilerek her damak zevkine hitap eden keyifli kokteyller ve uzun içecekler ısınan havaların ve bahar aylarının serinletici lezzetleri olarak Chilai'de karşımıza çıkıyor.

Deniz manzarasına karşı yudumlayacağınız Chilai'ye özgü ""; portakal suyu, Hindistan cevizi şurubu ve nar şurubunun birleşimiyle hayat bulan "Hooters"; acı severlerin tercihi "Mexican Mojito"; şampanyanın taze çilek püresiyle bütünleşmesinden doğan "" veya taze üzüm suyu, ananas suyu, vanilya şurubu, şeftali aromalı vodka ve tarçın gibi taze ve canlı tatların damaklarda yaşatacağı heyecanın ürünü ""…

Dinamik ve renkli menüsüyle Chilai, yorucu bir iş günü sonrasında veya güneşli bir hafta sonunda günün yorgunluğunu atmak için ideal.

Chilai:
Cevdetpaşa Caddesi No: 60 Bebek / İstanbul
BİZE ULAŞIN