Billionaire Club‘tan yeni yıla özel parti

Dünya jet-set'inin gözde gece kulübü Billionaire Club, 2012'ye etkileyici bir partiyle merhaba diyecek.

İstanbul gece hayatının en popüler mekanı Billionaire Club, yeni yılı 31 Aralık Cumartesi gecesi gerçekleşecek muhteşem bir partiyle karşılıyor. Dünya standartlarındaki lüks ve kalite anlayışıyla Billionaire, konuklarına unutamayacakları bir yılbaşı eğlencesi sunacak.

Eğlencenin sabaha kadar süreceği "Gold & Red Gala"da, şov dünyasının ünlü DJ'lerinden Andrea T. Mendoza'nın benzersiz performansına dikkat çekici ve farklı elektro violin animasyonlarıyla ünlü violin ustası Fillippo Rollando eşlik edecek. Billionaire Club'ın etkileyici atmosferinde muhteşem bir müzik eşliğinde gerçekleşecek bu çok özel yeni yıl partisinde konukları birbirinden güzel ve zarif Billionaire kızları karşılayacak. Gece, ayrıca ünlü dansçı Laura ve Billionaire Dans Grubu'nun 'Gold Finger' ve 'Tango' müziğine özel etkileyici dans şovlarıyla renklenecek.

İstanbul'un en lüks oteli The İstanbul Edition'ın içinde yer alan Billionaire Club, sonsuz lüks ve ihtişamı yansıtan göz alıcı dekorasyonu ve eğlenceyi doruğa taşıyan sürpriz şovlarıyla yılbaşı gecesi de en çok tercih edilen gece kulübü olmaya devam edecek.
BİZE ULAŞIN