"Sonsuz Aşk" diye bir şey olsa...

Kendilerini ayırmaya çalışan ebeveynleri yüzünden daha da kayıtsızlaşan karizmatik bir erkekle ayrıcalıklı bir kızın aşk macerasını anlatan film.

Hiçbir şey bütün yoğunluğu, tutkusu ve vaadiyle ilk aşka eşlik eden heyecandan daha güçlü, umarsız ve şiddetli değildir. Shakespeare'in talihsiz aşıklarına kadar uzanan, modern hikayecilikte zamanı olmayan bir konudur. Ama ısrarla güncel olarak kalır çünkü her nesilden, herkes için bir geçiş töreni olarak görev yapar.

Bu Sevgililer Gününde genç bir çift aşk için bütün engellerle savaşacaklar.


Jade Butterfield ile David Elliot'ın anlık arzularıyla başlayan ve kendilerini ayırmaya çalışan ebeveynler yüzünden daha da kayıtsızlaşan bir aşk macerasını tutuşturan karizmatik bir erkekle ayrıcalıklı bir kızın hikayesini anlatan Sonsuz Aşk'ta ALEX PETTYFER (Magic Mike, I Am Number Four) ve GABRIELLA WILDE (The Three Musketeers, Carrie) rol alıyor. Sınıfsal sınırlarla ayrılmış olsalar da aralarındaki çekim gücü yadsınamaz ve engel olunamazdır.

Lise mezuniyetini takip eden aylarda, sınırsız bir geleceğe sahip olan korunmaya alınmış, genç bir kadın olan Jade, sorunlu bir geçmişi olan, işçi sınıfından David'den etkilenir, David de ona sırılsıklam aşık olur. İlişkileri Jade'in kontrolcü babasının kızını David'den uzaklaştırma çabalarıyla çatışır. Bu arada annesi, ilişkilerinin gelişmesini teşvik etmektedir ve babasını keskin bir şekilde uyarır. Unutulmaz yaz mevsimi boyunca iki genç aşık mantığa meydan okuyacak ve güçlü tutkularının geleceklerine birlikte karar vermesini sağlayacaklardır.

SHANA FESTE (Country Strong, The Greatest)'nin yönettiği romantik dramda deneyimli ve yeni oyunculardan oluşan bir kadro yer almaktadır. Baş rollerde Jade'in kızını gözünün önünden hiç ayırmayan, baskıcı babası Hugh rolünde BRUCE GREENWOOD (Star Trek, Flight); Jade'in bir şairin kalbine sahip, romantik ve idealist annesi Anne rolünde JOELY RICHARDSON (The Girl With the Dragon Tattoo, Vampire Academy) ve oğlunun kendisininki gibi bir hayat yaşamasını hiç istemeyen bir tamirci olan David'in babası Harry rolünde ROBERT PATRICK (Safe House, gelecek film Kill the Messenger) yer almaktadır.

Kendilerine eşlik eden genç yetenekler, Jade'in sevgi dolu ama asi ağabeyi Keith rolünde RHYS WAKEFIELD (The Purge, Sanctum); David'in olağanüstü asi arkadaşı Mace rolünde DAYO OKENIYI (The Hunger Games, The Spectacular Now); David'in kendisinden kolayca vazgeçmeyi reddeden ürkütücü eski kız arkadaşı Jenny rolünde EMMA RIGBY (The Counselor, televizyondaki Once Upon a Time in Wonderland)'dir.

Filmin yapımı için Bluegrass Films'den SCOTT STUBER (Ted, Safe House) ile New Regency'den yapımcı PAMELA ABDY (Identity Thief, 47 Ronin) bir araya gelmiş, kendilerine JOSH SCHWARTZ (TV's Gossip Girl, The O.C.) ve Fake Empire'dan STEPHANIE SAVAGE (TV's Gossip Girl, Hart of Dixie) katılmıştır.

Feste'nin Sonsuz Aşk için yönettiği kamera arkası ekibinin başında görüntü yönetmeni ANDREW DUNN (Precious, The Perks of Being a Wallflower), yapım tasarımcı olarak CLAY GRIFFITH (We Bought a Zoo, Sweet Home Alabama), kurguda MARYANN BRANDON (Star Trek, Super 8), kostüm tasarımcı olarak STACEY BATTAT (The Bling Ring, The Disappearance of Eleanor Rigby) ve besteci CHRISTOPHE BECK (The Hangover trilogy, The Muppets) yer almaktadır
BİZE ULAŞIN