YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

İngiltere, 15 yaşındaki Olivia Glennie'nin ölümünü konuşuyor. Babasının iddiasına göre kızının ölümünden sosyla medya sorumlu.

, 15 yaşındaki Olivia Glennie'nin ölümünü konuşuyor. , kendisini bir ağaca asarak yaşamına son verdi. Babası ise yaşanan durumu ya bağladı. Babası, kızının 21'inci yüzyıldaki sosyal medya baskısına dayanamadağını öne sürdü. Baba Alex, "24 saat mesajlaşmanın yarattığı baskılar nedeniyle çocuklar erken yaşta çok fazla şeye maruz kalıyor. Ebeveynler bu tehliken haberdar olmalı" dedi.

Yakınlarına göre okulunun en popüler öğrencilerinden olan Olivia'nın erkek arkadaşı, Olivia'nın kendisine ve fiziğine karşı güvensizlik duyduğunu, bunu içinde sakladığını kaydetti. Baba Alex, kızının model olabilecek kadar güzel olduğunu ama sivilceleri dolayısı ile bile bunalıma girdiğini ekledi. "Baba, çok fazla sivilcem var" diye kendisine şikayette bulunduğunu aktardı.

YORUM YAP

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN