Palladium AVM Anneler Günü’nde, çiçeği burnunda anne, ünlü sanatçı Demet Akalın’ı ağırlıyor. Bebeği Hira’yı geçtiğimiz aylarda kucağına alan ve hayranları tarafından beğeni ile takip edilen Demet Akalın, 11 Mayıs Pazar saat 16.00’da ‘’Rekor’’ isimli en yeni albümünü ‘’anneler’’ için imzalayacak.

Eğlence ve alışverişin adresi Anadolu Yakası'nın en prestijli alışveriş merkezi Palladium AVM, 'nde, en kıymetli varlığımız annelerimizin mutlu bir gün geçirmeleri için hemen her yıl çeşitli ler ve kampanyalar düzenliyor.

Türk pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın, geçtiğimiz aylarda kucağına aldığı kızı Hira'dan sonra ilk anneler gününü ziyaretçileri birlikte kutlayacak. ile tanışma fırsatı yakalayacak şanslı anneler, yeni albümü ''Rekor'' için ünlü sanatçıdan imza alabilecek. Akalın'ın sevilen bir parçasını da seslendireceği etkinlik, 11 Mayıs Pazar günü 16.00'da gerçekleştirilecek.

Palladium AVM, 11 Mayıs Pazar günü, annelerine güzel bir ''Anneler Günü'' yaşatmak; Demet Akalın ile tanışıp fotoğraf çektirmek isteyen herkesi bekliyor.BİZE ULAŞIN