Yılın çiftinden 40 bin liralık balayı

İngiliz gazeteleri İrlanda baskılarının birinci sayfa manşet haberlerinde Floransa'da cumartesi günü evlenen Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin balayını geçirmek için gizlice İrlanda'nın Cork şehrine uçtuklarını ve karı koca olarak yaşamlarının ilk günlerini İrlanda topraklarında geçireceklerini bildirdi.

Hafta sonunda dünya evine giren ve çiftinin gizli tuttukları balayılarında Cork ve Kerry şehirlerinde dinleneceklerini yazan The Sun, "Kimye Krallığı" manşetli haberinde Kimye adıyla tanınan çiftin beş yıldızlı Castlemartyr Oteli'nde 5 gün kalacaklarını ileri sürdü.

Çiftin, Pazar günü saat İtalya'nın Floransa şehrinden özel uçakla geldikleri ve uçakta kendilerinden başka yolcu olmadığına dikkat çeken The Sun, bebekleri North'un yanlarında olmadığına dikkat çekti. 11 aylık bebeğin Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner'e bırakıldığı öğrenildi.

Irish Daily Mirror, "Yeni evlenen Kardashian ve Kanye'nin Cork balayısı" başlıklı haberinde, çiftin özel jetlerinin Cork Havaalanına indiğine ve para saçmayı seven çiftin İrlanda'nın en lüks yerini seçtiklerinie, tuttukları Presidential Kral Odası'nın geceliğinin 2,750 Euro olduğuna dikkat çekildi.

Irish Daily Mail, inanabilir misiniz? anlamına gelen " Kanye inanabilir misin?" manşetli haberinde, Kim Kardashian ve Kanye West'in balayı için Cork'da olduklarını yazarken yeni evlenen çiftin Castlemartyr'in kral ve kraliçesi olduklarını belirtti.

Irish Daily Star Manşet haberinde jetle Cork'a gelen Kanye ve Kim'in İrlanda'nın en lüks yerde 5 gün geçireceklerini vurguladı.
BİZE ULAŞIN