Soundgarden ve Massive Attack'le festival coşkusu başlasın!

Heyecanlıyız, meraktayız; İstanbul'a Soundgarden ve Massive Attack geliyor, nasıl sevinmeyelim! Yarın büyük gün! Yarın ve cumartesi günü çok büyük bir organizasyonla İstanbul KüçükÇiftlik Park müzikle coşacak, yer yerinden oynayacak. Hazırsanız, gidelim mi?

"100%FEST" yazın ilk büyük festivali olarak 6/7 Haziran tarihlerinde rock, alternative, live electronic ve indie gibi popüler müziğin farklı türlerinden dev isimlere yer vererek katılımcılarına muhteşem bir müzik deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. 2 tam gün sürecek festival, İstanbul'un merkezinde müzikle dolu bir yaza başlamak isteyenleri ağırlayacak. Festivalde yer alması kesinleşen ilk iki isim ise yeniden birleşmeleri sonrası ilk defa İstanbul'a gelen dünyaca ünlü rock grubu SOUNDGARDEN ve live electronic janrının en büyük isimlerinden MASSIVE ATTACK!


Massive Attack, cumartesi gecesi sahne alıyor.

KüçükÇiftlik Park,
yenilenen çehresiyle "100%FEST"e ev sahipliği yapıyor. Şehrin göbeğinde, tüm merkezi noktalara yürüme mesafesinde gerçekleşecek bu festival, Türkiye'deki tüm müzik severlerin de buluşma noktası olacak.

Esen Entertainment organizasyonuyla 6 ve 7 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek "100%FEST"in biletleri, 3 Nisan'dan itibaren Biletix'ten satışa sunuluyor.
BİZE ULAŞIN