20 Haziran'da Bob Dylan'a gidiyor muyuz?

Black Box Istanbul'da gerçekleşecek Pozitif Live konserleri için kombine bilet avantajı! Bob Dylan'a çok az kaldı, acele edin...

Pozitif Live organizasyonuyla İstanbul'un yeni canlı etkinlik merkezi Black Box Istanbul'da haziran ayı boyunca gerçekleşecek olan Travis, Bob Dylan ve Pixies konserleri için geri sayım heyecanı yaşanırken, 3 konserin Saha İçi kategorisi biletlerini kombine olarak almak isteyenler özel kampanyadan yararlanıp Kombine Saha İçi biletlerini 400 TL'den satın alabilecek.

Grammy ödüllü efsane isim Bob Dylan, 20 Haziran'da İstanbul'un yeni etkinlik merkezi Black Box İstanbul'da hayranlarıyla buluşuyor!

Bob Dylan ya da doğum ismiyle Robert Allen Zimmerman, müzik tarihinin en çok etki bırakmış ozanlarından biri olarak kabul edilmekle birlikte, şu ana kadar geride bıraktığı 35 albüm, yüzlerce efsanevi konser performansı ve etkilediği sayısız müzisyeni de hesaba katınca, müziğin son 50 yılda gösterdiği gelişimin sayılı öncülerinden biri olarak görülüyor.

Beat kuşağı şiirini popüler kültüre taşıyarak 60'lar folk müziğinin canlanmasını tek başına sağlayan Dylan, daha sonra rock-n-roll müziğe doğru kaymasına rağmen, şarkı sözlerinde içinde bulunduğu dönemlerin sorunlarına değinmekten, politik eleştiriden ve haksızlığa karşı mücadele etmekten hiçbir zaman vazgeçmedi. Folk döneminde Blowin' In the Wind, Mr. Tambourine Man ve The Times They Are a-Changin, ardından rock-n-roll döneminde Subterranean Homesick Blues, Like a Rolling Stone ve Visions of Johanna gibi hitlere imza atan Dylan'ın kariyerinde 11 Grammy ödülü bulunuyor.

Son albümü Tempest'ı 2012 yılında yayınlayan Dylan aynı sene ABD Başkanı Barack Obama tarafından devletin sivil vatandaşlara layık görebileceği en yüksek onur olan Özgürlük Madalyası ile ödüllendirildi. Bob Dylan, 20 Haziran gecesi Black Box İstanbul sahnesinden İstanbullu hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.
BİZE ULAŞIN