Haklarında sürekli ayrıldılar dedikoduları dolaşan 6 yıllık evli Okan Bayülgen ve eşi Şirin Ediger'in, Adalar Adliyesi'nde boşandıkları iddia ediliyor.

Dördüncü evliliğini yaşadığı Şirin Ediger'den İstanbul adında bir kızı olan ünlü şovmen, boşanma söylentilerini yalanlamak için eşine Ulus'ta 5 milyon liraya bir ev almıştı. ,5 milyon TL'ye ev aldığı eşi 'le Adalar Asliye Hukuk Mahkemesi'nde anlaşmalı olarak yollarını ayırdı. Yaklaşık 6 yıl önce evlenen ve bu beraberlikten İstanbul isimli bir kızları olan Okan Bayülgen ve eşi Şirin Ediger'in boşandığı haberleri uzun zamandır magazin gündemini meşgul ediyordu .Hatta bu söylentileri yalanlamak için Okan Bayülgen eşine sürpriz bir şekilde Ulus'tan 5 milyon TL'ye ev almıştı. Şirin Ediger, Adalar Asliye Hukuk Mahkemesi'ne Okan Bayülgen'den boşanmak için başvurdu. Mahkeme, anlaşmalı olarak boşanmak isteyen çiftin boşanmasına karar verdi.

Okan Bayülgen ve Şirin Ediger, 31 Aralık 2008'de Roma'daki Türk Büyükelçiliği'nde çok az davetlinin katıldığı bir nikahla evlenmişti. Okan Bayülgen, haklarında çıkan ayrılık iddialarına "Benim de gay olduğumla ilgili sürekli bir söylenti var. Ve ben inanmaya başladım. Boşandı söylentisini umursamıyorum. Bunu zırt pırt yazarsanız, birileri görüp çocuğuna söyler. O çocuk da bizim çocuğa söyler. Kimsenin kızıma 'annen-baban boşanmış' demesini istemiyorum. Belge buluncaya kadar bunlar dedikodu. Bir belge bulunsa da 'bunlar hece hece birleştirilmiş' derim. Şirin'le Galata'da aynı evde yaşıyoruz" demişti.
BİZE ULAŞIN