Çikolata Tadında Hayat

Altın Bilek Yayınları'ndan çıkan 'Çikolata Tadında Hayat', aşkı arayan bir kadının tuhaf ve komik maceralarını anlatıyor.

"İdeal erkek arkadaşta aradığım özellikler listem şöyle:
1. Yemek pişiren. Güzel yemek pişiren. Ve çok fazla baharat kullanmayan.
2. Temizlik yapan. Ya da temizlikçi tutan.
3. Toplum içinde elimi tutan ve bana bol bol iltifat eden. Ama çok da aşırıya kaçmamalı yoksa iltifatlar etkisini yitirir.
4. Gerçekten çok faydalı oldu. Yukarıdaki listede sevgi dolu bir hizmetçinin özelliklerini görüyorsunuz.
"


Hannah, işinden atıldığında, evren onun için yeni planlar yapmaya çoktan başlamıştır… Bir anda hayatını değiştirmeye karar verir ve arkadaşı Stacy'nin de gazıyla Londra'ya taşınır… Orada, yepyeni bir macera onu beklemektedir; yeni arkadaşlar, iş, entrikalar ve aşk…

"Erkekler neden kalbimize giden yolun; giysi ve mücevher kutularından değil de (tabii hediyeler daima takdir edilir) kulaklarımızdan geçtiğini anlamaz, bilmem. İşte bir kızı daima komik adamın kazanmasının nedeni bu."

Aradığı aşkı bulursa her şey çok şahane olacak, peki ya o kim? Mark? Bay Potansiyel? Sam? Barry?

"Bir gün âşık olabilirmişim gibi geliyor. En azından; mükemmelliği bütün gün sarhoş olup arkadaşlarıyla futbol izleyerek geçirmek şeklinde tanımlayan erkeklerden birine değil (ya da en azından bana o erkeklerden biri olduğunu belli etmeyecek kadar kafası çalışan birine)."

Hannah'ın en yakın arkadaşı olmaya, sırlarını tutmaya, ağladığında avutmaya ve birlikte kahkahalarla gülmeye var mısınız?

"Bu kitap olağanüstü, romantik, eğlenceli ve
Pucca kadar samimi..."
Kitap Aşkım

"Her sayfa inkâr edilemez derecede eğlenceli."
NickSpalding/Yazar

"Sıcak, esprili ve harika."
MattDunn/Terk Edildim kitabının yazarı

BİZE ULAŞIN