Popom Olmadan Asla!

Adım attığı günden itibaren Twitter'ı sallayan, kısa sürede 150.000 takipçiyi aşan ve her geçen gün hayran sayısını katlayan Şişman Kız, bu defa ilk romanı Popom Olmadan Asla ile ortalığı kasıp kavurmaya hazırlanıyor.

Esprili dili ve kendine karşı alabildiğine gaddar mizahıyla bir anda fenomen haline gelen Şişman Kız, aşkı, ayrılığı ve acısıyla tatlısıyla her türlü yemeği masaya yatırdığı Popom Olmadan Asla – En Çok Kendimi Yedim ile görücüye çıkıyor.

"Şöyle yan döndüm, popoma baktım. Ben spor salonuna gitsem, kendisi arkamdan bir saat sonra gelecek gibiydi. Soluk soluğa içeri girecek, "Merhaba ben hanımefendinin poposuyum. Kendisi geldiler mi acaba? Burada buluşacaktık."

"Okan'ın eşyalarının hepsini toplayıp koliye koymalı ve o koliyi de atmalıydım. Sonra kıyamam ki diye düşündüm. Onların her biri Okan'ın bir parçası. Salonun ortasına şöyle bir büst yaptırsam, üstüne koliyi koysam, etrafını da camla kapattırıp, tepeden spot ışıklarıyla aydınlatsam? Bence bu da iyi fikirdi."

Yemek yemeyi sevdiği kadar Okan'ı da seviyordu. Yiyip, içip, gülüp, eğleniyor, mutlu mutlu yaşıyorlardı. Sonra birdenbire olanlar oldu. Peki ne oldu da öyle oldu? Her şeyin müsebbibi hiçbir yerde peşini bırakmayan poposu muydu?

Okuyan Us'un en yeni yazarı Şişman Kız, ilk romanı Popom Olmadan Asla ile Dizüstü Edebiyat Serisine olanca ağırlığını koymaya geliyor…
BİZE ULAŞIN