'Dinle Sebastian' raflarda!

Türkiye’nin en çok satan yazarı Uğur Koşar’ın tavsiye ettiği favori kitabı “Dinle Sebastian” Çay Yayınları'nda demlenerek, raflardaki yerini aldı.

Bilinçaltı zihne yönelik mesajlar içeren ilk kitap olma özelliğini taşıyan "Dinle Sebastian", tamamen subliminal mesajlar verecek bir tipografi ile kaleme alındı.

Sosyal medya'nın dilinden düşmeyen "Sebastian" kahramanı, Mustafa Çay'ın 16. kitabı olan "Dinle Sebastian" ile okuyucularla buluşuyor.

İlk olarak; bir hizmetçi, bir uşak olarak nam salan Sebastian, bu kitapla birlikte, "İçimizdeki Ses" olarak karşımıza çıkıyor. Sebastian, ona vereceğimiz emirleri dinlemek üzere hazır bir şekilde bekliyor.

Aldatmaya Gittim Dönücem ve Mutsuz Olmak Günahtır
kitaplarının yazarı Mustafa Çay, bu kitabında okuyucuları eyleme geçirecek, zorluklara meydan okumalarını sağlayacak ve en sert yüzleşmeleri yapacakları bir yolculuğa davet ediyor.

Kimdir Bu Sebastian?
İnternet dünyasının fenomeni olan hayal kahramanı Sebastian bu kitapla karşımıza bilinçaltımızın uşağı olarak çıkıyor.

16. Kitabı "Dinle Sebastian" ile Mustafa Çay; Kendi nefsimizin ve egomuzun efendisi olmayı, insanlığın ve bilgeliğin sırlarını paylaşıyor.

Subliminal Mesaj Nedir?
Subliminal Mesaj, bilinçli olarak fark edemediğiniz ancak bilinçaltı zihniniz tarafından algılanabilen gizli mesajlardır. Bu kitap dünyada ilk defa, bilinçaltı zihne "Subliminal Mesajlar" gönderecek bir tipografi ile yazılmıştır. Mesajlar gizli değildir ve okurken kolaylıkla fark edilebilir. Siz kitabı doğal bir biçimde okumaya devam ederken, Subliminal mesajlar bilinçaltı zihninize ulaşacak ve kitabın içerdiği mesajı daha güçlü ve kalıcı hale getirecektir.

Kitap iki farklı renk seçeneği ile ilk baskıda 35.000 adet basılarak satışa sunuyor. D&R, Remzi, İnkılap gibi zincir mağazalarda, Türkiye'de kitabın olduğu hemen her noktada ve ayrıca Migros, CarrefourSa, Tansaş gibi marketlerde raflardaki yerini alıyor.


BİZE ULAŞIN