Nilüfer ve Kardeş Türküler aynı sahnede

Nilüfer, Kardeş Türküler ve Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası ilk defa aynı sahnede!

Güçlü sesi ve başarılı sahne performansıyla gönüllerde taht kuran Nilüfer, farklı kültür ve etnik kimlikleri müziğiyle harmanlayan Kardeş Türküler ve Türkiye'nin tüm konservatuarlarından seçilen gençlerin oluşturduğu Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası (TUGFO), Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından düzenlenen "Gönüllü Sahne" Konseri için 2 Aralık 2014 Salı günü bir araya geliyor!

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından "Dünya Gönüllüler Günü" dolayısıyla müziğin farklı tarzlarını buluşturacak "Gönüllü Sahne" 2 Aralık 2014 Salı günü Volkswagen Arena'da gerçekleşecek. Nilüfer ile Kardeş Türküler'in ilk kez aynı sahneyi paylaşacağı konser Türkiye'nin farklı bölgelerinden 80 gencin bir araya geldiği TUGFO ile birlikte bir müzik şölenine dönüşecek.

Konserden elde edilen gelir, gençlerin Toplum Gönüllüsü olmaları için verilen çeşitli temalardaki akran eğitimlerini ve Toplum Gönüllüsü gençler tarafından hayata geçirilen sosyal sorumluluk projelerini desteklemek amacıyla kullanılacak.

2002 yılından bu yana gençlerin gönüllülüğüyle Türkiye'de barış kültürüne katkıda bulunan Toplum Gönüllüleri Vakfı, "Gönüllü Sahne" konseriyle hem "Dünya Gönüllüler Gününe" hem de "Gençlerin Gönüllülüğüne" dikkat çekiyor.

Güzel bir amaca hizmet eden böyle bir organizasyonu gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten TOG Genel Müdürü Evren Ergeç; gecede sahne alan sanatçılara ve organizasyon sponsoru BGST Organizasyon, konaklama sponsoru Elite World Hotels, medya sponsoru KralFM ve KralPop Radyo, mekan sponsoru Volkswagen Arena olmak üzere gecenin sponsorlarına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Toplum Gönüllüleri Vakfı, 29 Aralık 2002 tarihinde "toplumsal barış, dayanışma ve değişim" vizyonuyla kuruldu. 1985 yılında Birleşmiş Milletler Genel Meclisi 5 Aralık gününü "Dünya Gönüllüler Günü" olarak kutlamaya karar verdi. Dünyanın birçok yerinde kutlanan bu özel gün, gönüllü çalışmaların faydalarını dünya çapında duyurmak ve gönüllü programlara katılımı artırmak amacıyla kutlanıyor. "Gönüllü Sahne" konseri de bu iki önemli tarihi vurgulamak için Aralık ayında düzenleniyor.

55 ila 242 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulan konser biletlerine http://www.biletix.com/etkinlik/RKTPL/TURKIYE/tr adresinden ulaşılabiliyor.

BİZE ULAŞIN