Julio Iglesias’la paha biçilemez fotoğraf

Julio Iglesias, çok özel bir konser için 14 Mart 2014 tarihinde İstanbul'daydı. Ülker Sports Arena’da gerçekleşen konserde, özel izin ile sadece 5-6 kişi kendisi ile fotoğraflandı. Bu kişilerden birisi de facebook’ta yazdığı espirili yazıları ile tanınan Bahar Yazan’dı.

Ülker Sports Arena'da hayranlarıyla buluşan Julio Iglesias, Brezilya'da başlayan turnenin dördüncü ayağı için 11'i sahnede, toplam 35 kişilik ekiple İstanbul'a geldi.

"Amor Amor", "Natalie", "Cumparsita" gibi sevilen şarkılarını yorumlayan Iglesias konserinde özel izinle sadece birkaç kişi fotoğraflanırken Bahar Yazan da bu isimlerden biriydi.

İstanbul'a ilk gelişinde çok genç olduğunu belirterek, "İstanbul'a gelirken düşünüyordum ki buraya ilk geldiğimde, anne, baba hatta anneanne ve dedelerinize konser vermiştim. Çok gençtim. İstanbul'u ilk kez 1971'de gördüm ve burada kaldım" dedi.Iglesias'ın ekibi, konserin bir bölümünde led ekranda Türk bayrağı yansıttı. Konser öncesi, Rus müzisyen Alexander Kogan sahne aldı. Kariyeri boyunca Grammy dahil sayısız ödüle layık görülen sanatçıya hayranları büyük ilgi gösterdi. Ünlü sanatçı, bugüne kadar 600 şehirde 5 binden fazla konser verdi, 80'in üzerinde albüm yaptı.

Albümleri 300 milyondan fazla satan başarılı sanatçı, "Gwendolyne", "La Paloma" ve "Je Ne Pas Change" gibi ünlü şarkılara imza attı.

Eğlenceli ve romantik şarkılarıyla hayranlarının beğenisini toplayan sanatçı, bugüne kadar Frank Sinatra, Stevie Wonder, Willie Nelson, Diana Ross, Dolly Parton, Art Gurfunkel, Paul Anka, Charles Aznavour, Sting, The Beach Boys, Alejandro Fernandez, Placido Domingo ve Lola Flores gibi ünlü sanatçılarla birlikte şarkılar seslendirdi.
BİZE ULAŞIN