Kim Kardashian'ın üvey babası kadın oldu

Uzun süredir kadın olacağı konuşulan Kim Kardashian'ın üvey babası Bruce Jenner ilk kez kadın haliyle bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

Eski bir olimpik sporcu olan 65 yaşındaki Jenner, ilk kez tam anlamıyla bir kadın olarak Annie Leibovitz'in objektifine poz verdi.

"Bana artık Caitlyn deyin" tweet'ini paylaşır paylaşmaz, en kısa sürede 1 milyonun üzerinde Twitter takipçisine ulaşma rekorunu da kırdı.

Bruce Jenner, uzun süredir kadın olacağı hakkında açıklama yapıyordu. Dün gece Twitter üzerinden Vanity Fair dergisinin kapağını paylaştı. Sosyal medyada büyük ilgi gördü. 3 tweet'te 1.86 milyon takipçiye ulaştı.

Bruce Jenner, Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner ile 23 yıllık evliliği hakkında da çok özel açıklamalar yaptı.

Jenner evliliği süresince "hor görüldüğünü de" söyledi.

Bruce Jenner ya da yeni adıyla Caitlyn bir süre önce yollarını ayırdığı eski karısının evliliklerinin ilk 15 yılında kendisine iyi davrandığını ancak TV şovuyla şöhret ve para kazandıkça davranışlarının değiştiğini de söyledi.

65 yaşındaki Bruce Jenner, röportajda "ben kadınım" diyerek çocukluğundan beri kendisini "kadın" hissettiğini dile getirdi.Jenner "Bruce bir yalanı yaşıyor. O bir yalan değil. Bunu daha fazla yapamayacağım" dedi.

Bugüne kadar üç kez evlenen Bruce Jenner tüm eski eşlerinin yaşadığı bu cinsiyet çatışmasını bildiğini de söyledi. Jenner, bu içsel çatışma yüzünden bir kez intiharın eşiğine geldiğini de itiraf etti.Bruce Jenner, kısa süre önce böyle görünüyordu ve artık o CaitlynBruce Jenner aynı zamanda eski bir olimpik atlet

BİZE ULAŞIN