Bir Ramazan klasiği

Özel tatları, birbirinden lezzetli menüleri, kalitesi ve profesyonelliği ile Develi, artık bir ramazan kasiği... Asırlık marka, misafirlerini bu sene de 11 ayın sultanına yakışacak sofralarla karşılıyor.

Gaziantep Mutfağı 'nın duayeni, asırlık lezzet markası Develi, bu yıl da sağlık, bereket ve misafirperverliğin simgesi olan Ramazan ayında geleneksel ikramlarını misafirleriyle buluşturuyor.

Geniş bir yelpazede hazırlanan menüleriyle her türlü damak zevkine hitap eden Develi'nin tüm restoranlarında 11 ayın sultanına yakışır sofralar misafirlerini bekliyor. Kendine has tadıyla gurme damaklara hitap eden kebaplarının yanı sıra kağıtta pastırma, içli köfte, Antep usulü kuru patlıcan dolması, tandırda firik pilavı, kaymaklı ekmek kadayıfı gibi lezzetler menüde sunulanlardan sadece bazıları… Birbirinden nefis kebap, et çeşitlerinin ana yemek olarak sunulduğu menüde bulunan leziz tatlı ve meyve seçenekleri de iftarınızı taçlandırıyor. Develi'nin tüm restoranlarında bulunan tam donanımlı çocuk oyun odaları da iftarınızı ailece keyifle geçirmenizi sağlıyor.
BİZE ULAŞIN