YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

Mamma Mia müzikali yeniden İstanbul'da!

Sophie’nin düğününden önce babasını bulmaya çalıştığı eğlenceli macerasını konu alan ve ABBA grubunun ölümsüz şarkılarıyla süslü Mamma Mia yeniden BKM Sahnesi ile İstanbul'da.

Garanti Bankası'nın sponsorluğunda, Beşiktaş Kültür Merkezi ve İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı'nın organizasyonunda Ekim ayında tekrar İstanbul'da olacak.

Catherine Johnson'un yazdığı Mamma Mia, dünyanın en ünlü müzikali olma özelliğini taşımaktadır. 20'li yaşlardaki Sophie Sheridan'ın eğlenceli hikayesini konu alan müzikal, babasının kimliğine ulaşma serüvenini konu alır. Evlenmek üzere olan Sophie'nin nikahından bir gün önce annesi Donna; Sophie'nin karşısına, üç adamla birlikte çıkar; bunlar, 20 yıl önce Yunan adalarına yaptığı gezide tanıştığı erkeklerdir. Buradan sonra hikaye eğlenceli bir şekilde devam eder.

Uzun yıllar gişe rekorlerı kırarak oynamaya devam eden müzikal yeniden İstanbullu sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Komik hikayesi ve herkesin bildiği, her seferinde dansa davet eden şarkıları ile bizleri kendisine çeken Mamma Mia, 29 Eylül'den 4 Ekim tarihine kadar gösterimde olacak.

Mamma Mia Takvimi
29 Eylül/ saat: 21:00
30 Eylül/ saat: 21:00
01 Ekim/ saat: 21:00
02 Ekim/ saat: 21:00
03 Ekim/ saat: 15:30-21:30
04 Ekim/ saat: 14:30-19:30YORUM YAP

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN