`dan katliamına tepki

İsveç'in başkenti Stockholm'de dün akşam 40 bin seyircinin izlediği bir konser veren Madonna Paris katliamında yaşamını yitirenleri "Like a prayer" şarkısı ile andı.

saldırılarının ardından alınan sıkı güvenlik önlemleri nedeniyle konser salonuna 40 dakika gecikme ile gelen Paris katliamında yaşamını yitirenleri andığı konuşmasında "Bu olay tüm gün beni rahatsız etti ve gerçekten bu konsere çıkmak benim için çok zor oldu. İnsanlar kaybettiklerine, sevdiklerine ağlarken içimden buraya çıkıp dans etmek gelmiyor" dedi.

BUNLARIN BİZİ SUSTURMALARINA İZİN VERMEYECEĞİZ

Kandiller eşliğinde konuşmasına devam eden Madonna "İşte bunların yapmak istedikleri de bu. Bizleri susturmak, ama biz onlara izin vermeyeceğiz. Çünkü birlikten kuvvet doğar. Bu dünyada kötülükten çok iyiliğin olduğuna inanıyorum. Biz bunu kanıtlamak için buradayız. Bu akşam konserimi iptal edecektim. Sonra düşündüm, neden onlara beni durdurmalarına izin verecektim, neden onlara beni- bizi durdurmalarına izin verecektim. Haydi özgürlüğü doya doya yaşayalım" diyerek konserine "Like a prayer"şarkısı ile devam etti.

BİZE ULAŞIN