Skyscanner’dan Sevgililer Günü'ne Özel Hafta Sonu Tatil Önerileri

Uçak bileti, otel ve araba kiralama fiyatlarını aynı platformda karşılaştıran uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner, Sevgililer Günü’nü romantik bir hafta sonu tatiliyle kutlamak isteyen çiftlere vizesiz gidebilecekleri yakın ve uygun bütçeli alternatifler öneriyor.

İnternet sitesi ile olduğu kadar mobil uygulamalarıyla da dünyada seyahat etmek isteyenlerin hayatını kolaylaştıran ve en hesaplı alternatifleri sunan Skyscanner, Sevgililer Günü'nde baş başa bir hafta sonu geçirmek isteyen çiftlere yakın, kolay ve uygun fiyatlı destinasyonları sıralıyor. Sevgililer Günü'nde uygun fiyata uçak bileti almak isteyen seyahatseverler, Skyscanner'ın 'Fiyat Alarmı' özelliği ile seyahat etmek istedikleri destinasyon ve tarih için bildirim kurarak, takip ettikleri uçak biletinin fiyat değişikliklerinden anında haberdar olabilirler.

Skyscanner'ın Sevgililer Günü için vizesiz destinasyon önerilerini aşağıda bulabilirsiniz:

Belgrad'da romantizm ve tarihi birleştirin

Sırbistan'ın en büyük şehri ve başkenti olan Belgrad, nehirleri, yemyeşil parkları ve tarihi binalarıyla Sevgililer Günü için ideal seçeneklerin başında yer alıyor. Türkiye'den Belgrad'a yaklaşık bir buçuk saatlik uçuş ile varılabiliyor.

Sevgililer Günü için Belgrad'ı tercih edecek çiftler, gidiş-dönüş biletlerini aktarmasız olarak yaklaşık 563 TL 'ye alabiliyor ve ortalama 992 TL bütçe ayırarak beş yıldızlı şehir otellerinde konaklayabilirler. *

Karadağ'da huzurun ve doğanın tadını çıkarın

Adriyatik kıyısındaki cennet olarak bilinen Karadağ, yakınlığı ve doğal güzellikleriyle Sevgililer Günü tatili için değerlendirilebilecek alternatifler arasında yer alıyor. Sakin bir hafta sonu geçirmek isteyen çiftler, Karadağ'da milli parklarda romantik yürüyüşler yapabilir, sahil kasabalarını keşfedebilirler.

Çiftler, Karadağ' a aktarmasız olarak yaklaşık 825 TL karşılığında gidiş - dönüş biletlerini alabilir, beş yıldızlı otel keyfinden 762 TL karşılığında yararlanabilirler. *

Sevgililer Günü'nde Tiflis'i keşfedin

Gürcistan'ın başkenti Tiflis, Sevgililer Günü'nü romantik bir hafta sonu tatiliyle birleştirmek isteyen çiftler için en yakın ve uygun şehirler arasında yer alıyor. M.Ö. 4. yüzyıldan kalma yerleşme alanlarının olduğu, Avrupa ve Asya arasında merkezi bir konuma sahip olan Tiflis'te şehri keşfederken Gürcü yemeklerinin de tadına bakabilirsiniz.

Çiftler, Tiflis'e aktarmasız olarak yaklaşık 295 TL karşılığında gidiş - dönüş bileti alıp, beş yıldızlı otel keyfinden 1.925 TL karşılığında yararlanabilirler. *

Kiev'de sanatla iç içe bir tatil

Ukrayna'nın başkenti Kiev, tiyatroları, müzeleri ve modern binaları ile keyifli bir hafta sonu tatili yapmak isteyen çiftlere büyüleyici bir atmosfer sunuyor. Gece hayatı ile de popüler olan Kiev'e çiftler aktarmasız olarak yaklaşık 670 TL karşılığında gidiş - dönüş bileti alabilir, beş yıldızlı otellerde 898 TL karşılığında konaklayabilirler. *

Kıbrıs'ta romantik bir akşam yemeği


Akdeniz'in Sicilya ve Sardinya adalarından sonra en büyük adası olan Kıbrıs, Girne Kalesi manzarası ve çok sayıda restoranıyla Sevgililer Günü'nde çiftleri bekliyor. Ilıman iklimi ile kışın iç ısıtan Kıbrıs'a çiftler, aktarmasız olarak yaklaşık 574 TL karşılığında gidiş - dönüş bileti alıp, beş yıldızlı otel keyfini 992 TL'den başlayan fiyatlarla çıkarabilirler.*

Sevgililer Günü'nde farklı bir destinasyona seyahat etmek isteyen çiftler, http://www.skyscanner.com.tr/haberler/skyscanner-arama-tueyosu-her-yere-secenegi adresini ziyaret ederek Skyscanner'ın "her yere" arama seçeneği ile uygun seyahat alternatiflerini keşfedebilirler.

*Uçak bileti ve otel fiyatları 01.02.2016 tarihinde arama yapılarak metne eklenmiştir. Fiyatlar, arama yapılan tarihe göre değişiklik gösterebilir.

Skyscanner Hakkında
Skyscanner tamamen anlaşılır, bağımsız ve ücretsiz uçuş arama hizmetinin yanı sıra anında otel ve araba kiralama sonuçlarını karşılaştıran, dünyanın önde gelen seyahat arama motorudur. 2003 yılında kurulan Skyscanner, internet sitesi ve mobil uygulamasının güçlü teknolojisiyle ayda 40 milyondan fazla tekil ziyaretçiye seyahat planlamasında yardımcı olmaktadır. Skyscanner tüm dünyada 30'dan fazla dil seçeneğiyle hizmet vermektedir. Skyscanner mobil uygulaması 35 milyondan fazla indirilmiştir. Merkezi Edinburg'ta bulunan Skyscanner'ın 35'in üzerindeki farklı milletten, 600'den fazla çalışanı bulunmaktadır.
http://www.twitter.com/skyscannerTR
http://www.facebook.com/SkyscannerTurkiye

BİZE ULAŞIN