!f İstanbul başladı!

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 15. yaşında yine çok dolu!

!f İstanbul 15. yaşını sinema tutkunlarıyla kutluyor! Toronto'dan Cannes'a, Venedik'ten Sundance'e kadar yılın en çok konuşulan filmlerini Türkiye'ye getiren ve !f Music partileriyle eğlencenin sınırlarını zorlayan festival, 18 Şubat'ta başladı ve 28 Şubat tarihine kadar devam edecek.Sonrasında, 3-6 Mart arasında Ankara ve İzmir'e uğrayacak. 40 ülkeden 112 filmin gösterileceği festivalin 2016 teması da açıklandı: !f İstanbul birleştiriyor!

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali 18-28 Şubat arasında İstanbul Beyoğlu'nda yer alan Fitaş Sinemasında, Cinemaximum Nişantaşı City's, Cinemaximum Kanyon ve Cinemaximum Budak'ta gerçekleşecek. 3-6 Mart tarihlerinde Ankara'daki Cinemaximum Armada'da, İzmir'deyse Cinemaximum Konak Pier'de olacak. !f Music partileri Babylon'da, festival etkinleriyse Depo ve Salt Galata'da düzenlenecek.

Biletix'ten ve sinema gişelerinden satın alınabilecek festival biletleri 5-7 Şubat tarihlerinde İstanbul için, 19-21 Şubat tarihlerinde de Ankara ve İzmir için biletix'ten %10 indirimle ön satışa sunulacak.

Festival takvimi ve bilet ücretleriyle ilgili detaylara www.ifistanbul.com'dan ulaşabilirsiniz.


BİZE ULAŞIN