YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

101 İstanbul Lezzeti

Sushiden tapasa, sokak yemeklerinden kebaba, burgerden çikolata ve tatlılara İstanbul’u İstanbul yapan tüm lezzetler 101 İstanbul Lezzeti Festivali’nde bir arada!

101 farklı İstanbul lezzetini bir araya getiren festival, şehrin en rafine tatlarından vazgeçilmez ayaküstü lezzetlere, İstanbul'un kozmopolit hayatında kendine yer bulmuş Avrupai tatlar ve Uzak Doğu yemeklerinden Anadolu lezzetlerine, yeme-içme sahnesindeki en önemli lezzetleri ve mekanları bir çatı altında buluşturuyor.

İlk kez düzenlendiği 2013 yılından bu yana büyümeye devam eden 101 Lezzet, her yıl üç binden fazla konuğu ağırlayarak, İstanbul'u İstanbul yapan tüm lezzetleri tek bir güne sığdırıp, canlı müzik, sürpriz şovlar ve atölyelerle konuklarına benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Her yıl etki alanını genişleten 101 Lezzet, bu yıl yeni mekanında daha da iddialı... 24 Nisan Pazar günü, 101 Lezzet'in konukları, tarihi Esma Sultan Yalı'sında Boğaz'a nazır atmosferi eşliğinde masa masa dolaşacak, şehrin dört bir yanından gelen zengin menünün tadını çıkaracak.101 Lezzeti Festivali'nde sizi bekleyen lezzetler:

Piraye Taş Plak Meyhanesi
Fıccın
Baba Söğüş
The Loli Shop
Upper Crust
Le Fırın
Çok Çok Thai
Bunlardan bazıları... Tüm lezzetler için 101lezzet.com'a göz atabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN