YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

Müzik Kutusu Türkiye yayında

Ele aldıkları eserlere genellikle vintage havası ve konjonktürü katarak coverlayan ve cover sırasında orjinalinden çok farklı ve güzel sonuçlar ortaya çıkaran ve bu performansları bir video klip’e, dönüştürerek müzik severlerle buluşturan,”Müzik Kutusu Türkiye’’ sosyal medya fenomenleri arasında yer almaya aday bir proje.

''Müzik Kutusu Türkiye'', ülkemizde,müzik yapma şartlarının gerek maddi gerekse manevi anlamda zorlaştığı bir dönemin içinden geçerken, müzisyenlerin bir araya gelip performanslarını sergileyebilecekleri bir platform yaratmanın gerekliliğiyle yola çıkan, müzisyen Kenan Yılmaz, tarafından modellenmiş, grup bilincini taşıyan müzisyenler tarafından desteklenerek hayat bulmuş, kendi web sitesi ve youtube'da yayın yapan, bir müzik projesi.

Müzik Kutusu Türkiye; Geleneksel medya araçlarıyla birlikte, sosyal medya aracılığıyla telefonu ve tableti olan herkese ulaşmayı hedeflemektedir.

YORUM YAP

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN