YAZIYI GÖNDER
Adınız, Soyadınız
E-posta Adresiniz
Alıcı E-posta
Mesajınız
www.harpersbazaar.com.tr

Murad Osmann fotoğraflarının sırrı

Murad Osmann ve eşi Natalia Zakharova`nın ele ele çekilmiş, fotoğraflarını bilmeyen yoktur. Hesaplarını takip etmeyen var mı? Tahminimizce yok. Peki, Murad Osmann ve eşi Natalia Zakharova`nın ele ele çekilmiş, fenomen haline gelen o fotoğrafları nasıl çektiğini biliyor muydunuz?

Tesadüfen Instagrama `followmeto` hastangi ile koydukları fotoğrafla ünlü olan Murad Osmann ve Natalia Zakhorava fenomenliğini ilan etmiş durumda. İki sevgili İspanya'ya yaptıkları seyahat sırasında çektikleri fotoğrafı Instagram hesaplarında paylaşırlar. Natalia'nın sırtının görüldüğü, Murad Osman'ı elinden tutarak çekiyor olduğu fotoğrafları kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenilir. Bu beğeniye hem şaşıran hem çok sevinen çift, bu işi artık profesyonel olarak yapmaya karar verir. Ondan sonrası zaten ortada… Peki, bu güzel çekimlerin sırrı ne? İşte burada!YORUM YAP

kalan karakter 2000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan HARPERS BAZAAR veya harpersbazaar.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN