Miranda Kerr düğününden kareleri paylaştı

Miranda Kerr, Mayıs ayında Snapchat'in kurucusu Evan Spiegel ile yaptığı evliliğin fotoğraflarını aylar sonra ilk kez paylaştı.

34 yaşındaki dünyaca ünlü Avustralyalı manken Miranda Kerr, Mayıs ayında Snapchat'in kurucusu Evan Spiegel ile yaptığı evliliğin fotoğraflarını aylar sonra ilk kez paylaştı.

İki ay önce hayatını Snapchat'in Ceo'su Evan Spiegel ile birleştiren dünyaca ünlü manken düğünden kareleri ilk kez paylaştı. Yaklaşık iki yıldır birlikte olan dünyaca ünlü Avustralyalı model Miranda Kerr ile Snapchat'in kurucusu Evan Spiegel geçtiğimiz aylarda dünyaevine girmişti.

40 kişilik davetli katılımıyla aile arasında gerçekleşen törenden daha önce basına hiç fotoğraf yansımamıştı. Dün ilk kez bir derginin Amerika sayısı için düğün fotoğrafını paylaşan Miranda Kerr'in Dior Haute Couture marka gelinliği sosyal medyayı ikiye böldü. Bazı takipçileri Kerr'in gelinliğini 'çok sade ve güzel' bulurken bazıları da gelinliğinin 'çok basit' olduğu mesajını paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda "Biz modern bir aileyiz" açıklamasında bulunan Miranda Kerr, Orlando Bloom'dan olan oğlu Flynn'in, Katy Perry'yi çok sevdiğini ve eşi Evan Spiegel'in eski eşi Bloom'la çok iyi anlaştığını söylemişti. "Belki de beşimiz Avustralya'da bir çiftlik satın alıp birlikte yaşarız" diyen Kerr, eski eşi için "Birbirimizi çok seviyoruz. Hayatımızın sonuna kadar yakın olmayı sürdüreceğiz" şeklindeki açıklamalarıyla şaşkına çevirmişti.

BİZE ULAŞIN