Yüzük kavgası

Amerikalı şarkıcı Mariah Carey, eski nişanlısı Packer’ın hediye ettiği 35 karatlık yüzüğü geri vermedi. Packer, “yüzüğü ver” dedi. Carey cephesinin cevabı ise ‘hayır’ oldu.

ile Avustralyalı milyarder , ayrılığı 1 yılı aştı ama yüzük kavgası hala bitmedi. Ünlü şarkıcının, 10 milyon dolar değerindeki yüzüğünü eski nişanlısına geri vermemesi nedeniyle kavganın yeni bir davayı beraberinde getireceği iddia edildi. Carey'nin New York'ta hayatını bitirip Los Angeles'a geçerek James'le birlikte olması nedeniyle büyük maddi kayıp yaşadığı ve bunun için yüklü bir tazminat talep ettiği de iddialar arasında.

4.5 milyar dolar serveti olan James Packer'ın yakınlarına, "O yüzüğü geri verecek. Ben aptal yerine konulacak biri değilim. İlişkimiz onun tutarsız harcamaları nedeniyle bitti. O yüzük nişanlılık hediyesiydi. Evlenemediğimiz için o yüzük de onun değil" dediği belirtildi. 35 karatlık elmas yüzük, Mariah Carey'nin hala parmağında.

Mariah Carey ilk evliliğini 1993 yılında Tommy Mottola ile yapmıştı. Bu evlilik 1998'de sona erdi. Carey daha sonra 2008'de Nick Cannon ile evlendi. Çiftin iki çocuğu oldu ama Carey ve Cannon 2015 yılında resmi olarak yollarını ayırdı.

BİZE ULAŞIN