’ın filmi gişede çakıldı

Amber Heard’ın başrolde yer aldığı ve vizyona girene kadar oyuncu, yönetmen ve yapımcıların birbirleriyle mahkemelik olduğu London Fields, vizyona girdiği hafta sonunda tüm zamanların en kötü ikinci gişesini yaptı.

Giriş Tarihi: 30.10.2018 11:25

Hafta sonu elde ettiği izlenme sayısı ile 160 bin dolar hasılat kazanan , her bir sinema salonundan ortalama 262 dolar kazanmış oldu. ​London Fields, 600'ün üzerinde sinema salonunda gisterime girmesiyle içinde yer aldığı kategoride 2008 yılında vizyona giren Proud American filminin arkasında ikincilik elde etti.

Fred Ashman'in yönettiği Proud American adlı film, vizyona girdiği hafta sadece 96 bin dolarlık bilet satışıyla büyük hayal kırıklığı yaratmıştı.

YÖNETMENDEN YAPIMCILARA DAVA

'ın başrolde yer aldığı, Martin Amis'in çok satan romanından beyazperdeye uyarlanan gerilim filmi London Fields, 2015 yılında Toronto Uluslararası Film Festivali'nde prömiyerini yapamadan, gösteriminden bir gün önce festivalden çekilmişti.

Yönetmen Mathew Cullen'ın filmin yapımcılarını dava etmesiyle yeniden gündeme gelen film için Cullen, yapımcıların, kendisinin izni olmadan kurguya ek sahneler eklediklerini öne sürmüştü.

AMBER HEARD'DAN YAPIMCILARA ÇIPLAK SAHNE DAVASI

2016'da Heard'ın eski eşi 'e şiddetli geçimsizlik sebebiyle dava açmasıyla birlikte filmin yapımcıları Heard'a 10 milyon dolarlık dava açmış ve filmi tamamlamadığını iddia etmişlerdi. Karşılığında Heard da yapımcıları dava ederek, sözleşmesinde öngörüldüğünden daha fazla çıplak sahnede yer almış gibi görünmesini sağlamak için gizlice dublör tuttuklarını iddia etmişti.

JOHNNY DEPP DE FİLMDE

Ölümcül ve cazibeli bir kadın olan Nicola'nın, hayatındaki erkeklerden birinin kendi katili olacağını bilerek onları kaotik bir örümcek ağının içine çekmesini konu alan filmin kadrosunda ve Johnny Depp de yer alıyor.

BİZE ULAŞIN