Rihanna ile Suudi sevgilisinin romantik yemeği

Ayrıldıkları dedikoduları çıkan Rihanna ile milyarder Suudi sevgilisi Hasan Cemil’in romantik akşam yemeğinde görülmeleri bu iddiaları sona erdirdi.

Giriş Tarihi: 30.11.2018 09:53 Güncelleme Tarihi: 30.11.2018 11:45

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna ile milyarder Suudi sevgilisinin ayrılık dedikoduları romantik akşam yemeğinde görülmesiyle sona erdi. 30 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı, Hasan Cemil ile geçen yaz aşk yaşamaya başlamıştı. Çift, dün Santa Monica'daki Giorgio Baldi adlı restoranda akşam yemeği yedi.

Popüler restoranda özel odada yemek yiyen çifte yemek esnasında korumalar da eşlik etti. Çift, üç saat süren romantik yemeğin ardından restorandan ayrıldı. Hasan Cemil'in objektiflere yakalanmadığı restoran çıkışında Rihanna'nın koruması yanından bir an bile ayrılmadı.

Rihanna ve Hasan Cemil'in bir yüzme havuzunda öpüşürken çekilen fotoğraflarının yayınlanmasıyla ilişkileri açığa çıkmış, daha sonra çift hakkında ayrıldıkları söylentileri yayılmıştı.

Çiftin, yaz aylarında Meksika'da tatildeyken çekilen fotoğraflarında tartışma halinde olmaları da iddiaları desteklemişti.

Toyota'nın Suudi Arabistan distribütörlüğünü yapan şirketin varisi olan milyarder iş adamı Hasan Cemil'in adı daha önce Naomi Campell ile anılmıştı.

Suudi işadamı, Forbes'un en çok kazananlar listesinde yer alırken, net gelirinin 1.5 milyar dolar olduğu biliniyor.

BİZE ULAŞIN