geri dönüyor!

Evet Yukarı Doğu Yaka sakinleri! Sizlere güzel haberlerimiz var,  gizli bir kaynak Manhattan'ın seçkinleri hakkındaki en taze dedikoduları yaymaya geri dönüyor olabilir!

Giriş Tarihi: 04.02.2019 09:47 Güncelleme Tarihi: 04.02.2019 13:01

Evet Yukarı Doğu Yaka sakinleri! Güneşli ve bir o kadar da hareketli Manhattan sabahına gözlerimizi açmış bulunuyoruz.

Sizlere güzel haberlerimiz var, gizli bir kaynak Manhattan'ın seçkinleri hakkındaki en taze dedikoduları yaymaya geri dönüyor olabilir!

2007 ile 2012 yılları arasında televizyonu olan herkesin hayatı muhtemelen ile kesişmiştir.

New York'taki sosyetik gençlerin skandallarla dolu yaşamından bir kesit sunan Amerikan televizyon şovu, yayınlandığı süre boyunca milyonlarca fan edindi ve o fanlar şov bittiği günden beri isyanda!

CW Başkanı Mark Pedowitz, Gossip Girl'ün tekrardan gündemde olduğunu ve yeniden çekilebileceğinin sinyalini verdi.

Pedowitz, Perşembe günü TV Eleştirmenleri Birliği basın toplantısında dizinin yeniden çekilmesi konusunda "tartışmaların" yapıldığını, ancak henüz o noktaya vardıklarından emin olamadığını

Ayrıca, dizinin orijinal yapımcıları Josh Schwartz ve Stephanie Savage olmadan gösterinin ne durumda olacağını "bilmediğini" de sözlerine ekledi .

Dizinin orjinal versiyonunda Serena van der Woodsen karakterini , Blair Waldorf'u da canlandırıyor.

Dizinin ana karakterlerine can veren oyuncuların şova geri dönüp dönmeyeceği bilinmiyor ama iddialara göre şovun eski yıldızlarından biri dizinin yeni versiyonunda oynamayı kesinlikle reddetti.

Ağustos 2017'de Blake Lively'e sorulan bir soruda ünlü yıldız "Serena'nın tasarımcı ayakkabılarına dönmeye hazırım" demişti.

Güzel oyuncu sözlerine şöyle devam etmişti: "Elbette herkes adına konuşamam ama hepimiz bu şova çok şey borçluyuz ve geri dönmemek aptallık olur!"

Leighton Meester da oyuncu arkadaşının sözlerine "Eğer herkes kabul ettiyse ve zamanlama doğruysa... Bu teklife asla hayır demem!" diyerek destek vermişti.

BİZE ULAŞIN