Gisele Bündchen, Leonardo DiCaprio'dan neden ayrıldığını açıkladı

Dünyaca ünlü model Gisele Bündchen, yeni bir röportajda 2000-2005 yılları arasında aşk yaşadığı Leonardo DiCaprio'dan neden ayrıldığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 05.02.2019 09:53 Güncelleme Tarihi: 05.02.2019 12:28

Gisele Bündchen, Victoria's Secret modeli olarak inanılmaz kariyerinden kocası Tom Brady ile hayatının nasıl bir hale geldiğine kadar bir çok konu hakkında açıklama yaptı. 38 yaşındaki Brezilyalı model, 2000-2005 yılları arasında birlikte olduğu aktör Leonardo Di Caprio ayrılık sebebini de açıkladı.

DiCaprio ile hayata başka açılardan baktıklarını ve bir süre sonra fikir ayrılığına düştüklerini söyleyen Bündchen, ilişkisi sırasında yaşadığı kötü bir durumdan da bahsetti. Kendisinin o dönemlerde ruhsal bir arayışta olduğunu açıklayan model, DiCapiro'nun ise buna katılmadığını, kendisiyle ilgili hiçbir şeyi değiştirmediğini söyledi. Bündchen, "Onunlayken alkol ve sigara tüketip vücudumu uyuşturuyordum. Sonra ayrıldık" dedi.

10 yıldır Amerikan futbolu oyuncusu Tom Brady ile evli olan iki çocuk annesi ünlü model, kitabında ayrıca hayatının bir döneminde intihar etmeyi düşündüğünü de yazdı.

"Yüzümdeki gülümseme gösteri içindi. Oysa yıllar boyunca depresyonla mücadele ettim. Kendimi güçsüz hissediyordum. Dünyanız gittikçe küçülüyor ve siz nefes alamıyorsunuz. Bu benim hayatım boyunca hissettiğim en kötü şeydi" diyen ünlü model, "Her şey beni öldürmek istiyordu. Önce uçaklardı, sonra asansörler. Ardından tüneller, oteller, çekim yapılan stüdyolar ve arabalar geldi. Sonra bunlara benim kendi evim de eklendi. Her şey bir kafes haline geldi. Ben de o kafesin içinde birazcık hava için çırpınan bir hayvana dönüştüm. Bir çıkış yolu göremiyordum ve bir gün daha bu şekilde hissetmeye dayanamıyordum" ifadelerini kullandı.

Kitabında, "Bu karamsar ruh haline Leonardo DiCaprio ile ilişkim sırasında girdim" diyen Bündchen, "Sigara ve içkiden uzaklaşma kararı verdiğim sırada ilişkimi de bitirdi. DiCaprio, beni yalnız hissettiriyordu" notunu yazdı.

BİZE ULAŞIN