Jennifer Aniston'a doğum günü sürprizi: Brad Pitt!

Ünlü oyuncu Jennifer Aniston, 50. yaş gününü özel bir parti ile kutladı. Sıradan bir doğum günü partisi gibi görünen gece, eski eşi Brad Pitt'in gizli saklı binaya girişi ile bir anda değişti!

Giriş Tarihi: 11.02.2019 13:02 Güncelleme Tarihi: 11.02.2019 13:13

Brad Pitt, boşanma sürecinde olduğu Angelina Jolie'den önceki eşi Jennifer Aniston'ın doğum günü partisine 'gizlice' katıldı. İkonik aşıklar yeniden bir araya gelir mi? Angeline Jolie ile boşanma detaylarında anlaşmazlık yaşayan ve bir süredir Charlize Theron ile birlikte olduğu konuşulan Brad Pitt'in eski eşi Jennifer Aniston'un doğum günü partisine katılması akılları karıştırdı.

55 yaşındaki Oscarlı oyuncu Brad Pitt, kutlamanın yapıldığı otelin dışına büyük siyah bir araba ile geldi. Yüzünü saklamak için büyük bir şapka takan Pitt, paparazzilerin bağırışları arasında koruması ile birlikte mekana giriş yaptı.

Jennifer Aniston'ın eski sevgili sürprizleri Brad Pitt ile sınırlı kalmadı, bir diğer eski aşkı John Mayer da doğum günü partisinde boy gösterdi.

Geceyi daha da ilginç kılan, Brad Pitt'in eski nişanlısı Gwyneth Paltrow'un da partide olmasıydı.


Katy Perry ve Orlanda Bloom partiye motorsikletle geldi

Üstelik John Mayer'ın eski sevgilisi Katy Perry ve şu anki erkek arkadaşı Orlando Bloom'da Jennifer Aniston'a mutlu yıllar dilemek için partide bulunuyordu!

Partiye katılan ünlü konuklar arasında Reese Witherspoon, Ellen DeGeneres , Kate Hudson, Robert Downey Jr. gibi isimler bulunuyordu.

Partiye Brad Pitt'in katılmasıyla "yeniden mi bir aradalar?" sorusu yeniden alevlendi. Brad Pitt'in Angelina Jolie ile boşanmasının ardından eski eşi Aniston ile tekrar görüşmeye başladığı iddia edilmiş fakat hiçbir kaynak tarafından doğrulanmamıştı.

,

Jennifer Aniston Ve Brad Pitt İlişkisi

1998 yılında tanışan çift Temmuz 2000'de evlenmişti. 2004 yılında Angelina Jolie ile film setinde tanışan Pitt, Ekim 2005'te Aniston ile boşanmıştı.

BİZE ULAŞIN