Blake Lively 3. çocuğuna hamile!

Blake Lively ve Ryan Reynolds çifti üçüncü çocuklarını bekliyor.

Giriş Tarihi: 03.05.2019 09:44 Güncelleme Tarihi: 03.05.2019 16:38

Ryan Reynolds'un Pikachu'yu seslendirdiği "Pokemon Dedektif Pikachu" filminin galasına katılan eşiyle birlikte katılan Blake Lively, 3. bebeklerini beklediklerini duyurdu!

Blake Lively'nin ışıldayan sarı elbisesi altında belirginleşen karnı 3. bebeğin habercisi oldu.

Ryan Reynolds'ın sevimli Pokémon Pikachu'ya sesiyle hayat verdiği fantastik animasyon macerası "Pokémon Dedektif Pikachu"nun ülkemizdeki vizyon tarihi 10 Mayıs 2019.

Blake Lively ve Ryan Reynolds çiftinin 2014 ve 2016 yıllarında dünyaya gelen 2 kızı bulunuyor. Çift 2012 yılında evlenmişti.

Pokémon Dedektif Pikachu'nun konusu

Başarılı özel dedektif Harry Goodman esrarengiz bir şekilde kaybolur ve 21 yaşındaki oğlu Tim babasına neler olduğunu öğrenmek için kolları sıvar. Bu araştırmada Tim'e babasının eski Pokémon ortağı Dedektif Pikachu yardım eder. Pikachu esprili ve sevimli olduğu kadar iyi bir dedektiftir. Eşsiz bir şekilde birbirleriyle anlaşabildiklerini fark eden Tim ve Pikachu bu karmaşık sırrı çözmek için heyecan verici bir macerada güçlerini birleştirir. İnsanların ve Pokémonların birlikte yaşadığı Ryme Şehri'nin neon ışıklı sokaklarında ipuçları arayan ikili maceraları sırasında türlü türlü Pokémonlarla karşılaşır ve bu huzurlu hayatı yok edebilecek ve tüm Pokémon evrenini tehdit eden şoke edici bir komployu açığa çıkarır.

BİZE ULAŞIN