Sophie Turner anne oluyor

Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinde canlandırdığı Sansa Stark (23) karakteriyle dünya çapında üne kavuşan Sophie Turner'ın hamile olduğu açıklandı.

Giriş Tarihi: 13.02.2020 12:04 Güncelleme Tarihi: 14.02.2020 13:56

Dünya çapında tanındığı Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinden sonra X-Men: Dark Phoenix'te rol alan ve son olarak Broken Soldier'ın çekimlerini tamamlayan Sophie Turner anne olmaya hazırlanıyor.

E! News ve Us Weekly'nin duyurduğu, Independent'ın sayfalarına taşıdığı iddialara göre 23 yaşındaki yıldız, Las Vegas'ta gizlice evlendiği, Fransa'daki Martinet Şatosu'nda ise şatafatlı bir düğünle mutluluğunu kutladığı şarkıcı Joe Jonas (29) ile olan evliliğinden ilk bebeğini bekliyor.

Birçok kaynak Turner'ın hamileliğini doğrularken bebek haberinin çiftin ailesi ve arkadaşları tarafından sevinçle karşılandığı konuşuluyor.

Sophie Turner ile ABD'li eşi Joe Jonas ise şimdilik iddialar karşısında sessizliklerini koruyor. Game of Thrones yıldızının en son 4 Şubat 2020'de eşini etiketlediği Instagram gönderisinde "Mutluluk seninle başladı" notu dikkat çekiyor.

BİZE ULAŞIN