ler podyumda hayat buluyor

Sevgiyi özgürce bırakabilsek yepyeni ve yaratıcı formlara dönüşür, bambaşka bir yüzünü göstererek gelir bize

"Bağlandığımız şeyler farkında olmadan engel olur bize. Sevmek bu tür bir bağlılıktan uzak olduğu zaman güzeldir. Sevmek, içinde zincirler bulundurmayan bir bağlılık olduğu zaman sevmektir. Birisi çıkıp bizi bu bağlardan kopardığında acının dayanılmaz olacağını zanneder, hayatımızın en zor zamanlarının işte tam da bu anda yaşanacağını sanarız. Bilmiyoruz ki sevgiyi özgürce bırakabilsek yepyeni ve yaratıcı formlara dönüşür, bambaşka bir yüzünü göstererek gelir bize."

Koleksiyonuna dair yapmış olduğu yorumla düşündürek Günseli Türkay'ın Kış koleksiyonunda porselenler geçmişimizden kalan bağlılıklarımızı ve zincirlerimizi temsil ediyor. Türkay, bu porselenleri kırarak yeni formlar yeni bakış açıları geliştiriyor ve avantgarde bir yaklaşım sunuyor. ler ipek kumaşların üzerinde desenlere, elbise ve şapkalar üzerinde yeni aksesuarlara dönüşüyor.

Biz, Cafe RUJ ekibi olarak Moda yazarlarımızdan ve çıkışında yakaladığımız dünyaca ünlü modacı ile defileye, aynı zamanda Türkiye'deki moda sektörüne ilişkin ve de özeleştiri içeren bir söyleşi gerçekleştirdik...İşte 'e dair kritikler... videosu için TIKLAYIN
Defile videosu için TIKLAYIN

BİZE ULAŞIN