İçinizdeki kapıları açın

MAGICFORM, "The Gate" adını verdiği 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonunun çekimlerini, İspanya'nın Başkenti Barcelona'nın kalbi olan Ramblas'da yer alan ve tarihi dokusu ile büyüleyen Hotel Continental Palacate'de gerçekleştirdi.

Otelin Relaxing Versailles Lounge'unda 2 gün boyunca süren çekimlerde, dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarını da fotoğraflayan Carlos Alsina ve 15 kişilik ekibi, Kanada doğumlu uluslararası kapak kızı Kim Cloutier ile çalıştı.

Kadının içindeki kapıları açarak, gerçek özgürlüğüne kavuşmasına ithaf edilen "The Gate" koleksiyonunda başrolü oynayan tül geceliklere, vücudu sıkıca saran seksi beden korseli kombinezonlar, 1800'lü yıllara gönderme yapan yüksek bel korseler, özel kesimleri ile vücudu mükemmel gösteren body'ler ve nefes kesen sutyenler eşlik ediyor.

Dünya modasını takip eden ve iç giyimin de dış giyim kadar önemli olduğunun bilinci ile tasarımlarını hayata geçiren markanın kullandığı has ipek, yumuşak dokulu tül, ipek saten ve Fransız danteller, mücevherlerin göz alıcı tonları ile hayat buluyor. Yakut kırmızısı başta olmak üzere, zümrüt yeşili, safir mavisi, ametist tonları ve vazgeçilmez siyah, sonbaharın favori renkleri arasında yer alıyor.

Gelin adaylarının da ilk tercihi olan MAGICFORM, 2011-2012 Sonbahar/Kış Koleksiyonunda, her sezon olduğu gibi, farklı tasarımları ile bu tatlı telaşlarında en yakın yardımcısı olmaya devam ediyor.
BİZE ULAŞIN