Şıklık ayrıntılarda gizli

Adidas; yoga, pilates ve jimnastik sporlarını bir hayat biçimi haline getirmek isteyenler için yenilikçi bir koleksiyon geliştirdi. Koleksiyonu, vücudu saran, esnek ve dökümlü olmak üzere yoga, pilates ve jimnastik yaparken daha rahat ve uyumlu performans göstermeye yardımcı olabilecek nitelikte pek çok ürün içeriyor. Her bir ürün fonksiyonel, pamuklu ve dayanıklı kumaşları ile de fark yaratıyor.

Koleksiyonu'ndaki ürünlerin canlı renkleri enerjisiyle de ruhu hareketlendiriyor. Koleksiyon renkleri arasında ilk bakışta mavi, mor ve fuşya göze çarpıyor. adidas Lumina Koleksiyonu'ndaki ürünler, hayatın kaynağını temsil eden "Source", kaynaktan gün ışığına çıkan vücudu ifade eden "Stream" ve suyu dağlık araziden düzlüğe taşıyan geniş bir dönemeçli yolu tanımlayan "River" olmak üzere üç ana konsept altında toplanıyor.

Şıklık ayrıntılarda gizli
Daha yakından incelendikçe görülen nakışlı ip geçirme delikleri, metalik baskılı logolar, yeni fermuar sistemleri, çift renkli bağcıklar ve feminen kesimler, genel olarak minimal ve asil bir tasarımın hakim olduğu adidas Lumina Koleksiyonu'nun en önemli detayları arasında yer alıyor. Grafiklerde simetri ve spiritüel yağmur temaları öne çıkarken, özellikle çanta ve üstlerde yatay çizgiler göze çarpıyor.
BİZE ULAŞIN