Yıldızların seçtiği

Eldiven kullanmanın sadece bir moda değil aynı zamanda bir stil olduğunu savunanlardanız… Ya siz?

Özlem Yılmaz Küçük / CafeRUJ

Elbisenizde, dekoltenin en önemli detay olduğunu hepiniz bilirsiniz. Ancak şu da bilinen bir gerçek ki, bu detayın alımlı durmasının tek sırrı, sınırının olmasından geçiyor olması. Hem bacak hem göğüs hem de sırt dekoltesinin aynı anda kullanılıyor olmasının yanlış bir seçim olduğunu biz CafeRUJ editörlerinin bildiği gibi, okurlarının da çok iyi biliyor olduğunu tahmin ediyoruz. Uzun elbisenizin sadece sırt dekoltesi olduğunu düşünürsek, ne kadar da hoş görüneceğinizi hayal edebiliyoruz…

Peki ya eldivenler?

Ellerimizi saklamanın bu kadar çekici olabileceği hiç aklınıza gelir miydi? Uzun ve omuzları açık gece elbisenizi, dirseğinize kadar uzanan eldivenlerle tamamlamanın ne kadar da alımlı olabileceğini bildiğimiz gibi, jean ya da elbiselerinizle kombinleyeceğiniz kesik veya parmaksız eldivenlerinizin de aynı etkiyi bırakacağını da biliyoruz… Ve son dönemlerin "en" trendlerinden olan eldiven kullanmanın sadece bir değil, aynı zamanda bir stil olduğunu savunanlardanız… Ya siz?


Hollywood yıldızları da bu durumun farkında ki, eldivenlerini ne davetlerde ne de günlük yaşantılarında çıkartmayı tercih ediyorlar. Hangi yıldız hangi eldiven modelini tercih ediyor merak ediyor musunuz?

Unutmayın, bu eldivenler sizin için de fikir olacak…

BİZE ULAŞIN