Sevdiklerinize özel bir hediye!

Rex Jewellery, sevdiklerine özel yılbaşı hediyesi almak isteyenler için pırlantalarla süslü telefonlar tasarladı. Birbirinden renkli ve özel tasarım kılıflar, telefona takılabilen aksesuarlar derken Rex Jewellery, I-Phone 4 için bambaşka bir dizayn yarattı.

5,5 karatlık pırlantalı telefonlar 4500 USD'den başlıyor 8000 USD'ye kadar çıkıyor.

Rex Jewellery Newyork 47. Cadde'de 50 yıl önce kurularak kısa sürede, önce Amerika'nın sonra da tüm dünyanın sayılı mücevher markaları arasına girdi. Firmanın özel koleksiyonlarını oluşturan mücevherlerin her biri, Mariah Carey'nin evlilik yüzüğünü ve Rihanna'nın en özel takılarını tasarlayan dünyaca ünlü Vida Shamie tarafından sadece tek bir tane olarak tasarlanıyor. Bu tasarımlar pırlanta, zümrüt, yakut, safir ve benzeri eşsiz değerli doğal taşlarla hayat buluyor.

Yıllarca doğal taşların enerjisiyle ilgili eğitim alan ünlü tasarımcı Vida Shamie, yılbaşına özel olarak yaptığı tasarımla mücevherin eşsiz güzelliğini I-Phone 4'e uyarladı.

Kişinin isteğine göre sarı, pembe ya da beyaz altından tasarlanan telefonlar yine kişinin isteğine özel pırlantalarla süsleniyor. Yaklaşık 700 taşın kullanıldığı telefonlarda ortalama 5,5 karat pırlanta ve 1 karat da yeşil safir bulunuyor. Bu özel tasarım telefonların fiyatı da tabii ki kullanılan taşlara göre değişiyor. 4500 USD'den başlayan pırlanta ve safirle süslü telefonların fiyatı tasarıma göre 8000 USD'ye kadar çıkıyor. Rex Jewellery'nin Nuru Osmaniye'deki mağazasında henüz birkaç haftadır satışta olan telefonlar şimdiden o kadar çok talep gördü ki artık sipariş verildiğinde beklemek gerekiyor.

Rex Jewellery'nin her biri dünyada tek olan yüzlerce alternatifi için bilgi almak isterseniz www.rex.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.
BİZE ULAŞIN